Діти парафії с. Баківці на Жидачівщині здійснили духовну поїздку до м. Львова

1 листопада 2017 року, діти парафії с. Баківці на Жидачівщині, під духовним проводом о. Андрія Соколовського здійснили поїздку до м. Львова з метою молитовного вшанування предстоятелів УГКЦ, визначних священиків, а також поховання Січових Стрільців та воїнів АТО.

Про це повідомляє Zhydachiv.in.ua із посиланням на прес службу Стрийської єпархії.

На початку, діти помолилися панахиду біля гробниці греко-католицьких митрополитів, єпископів та отців-каноніків УГКЦ. Гробниця побудована у 1880 році знаходиться на Личаківському кладовищі у Львові. У цій тридільній гробниці спочивають митрополити Григорій Яхимович, Спиридон Литвинович, Юліян Сас-Куїловський. Також тут поховані 23 визначних священнослужителі УГКЦ, серед яких, колишні душпастирі парафій сіл Баківці, Бертишів та Репехів.

Також, учасники подорожі відвідали могилу о. Маркіяна Шашкевича  письменника, поета, засновника нової української літератури в Галичині, релігійного та культурно-громадського діяча, який очолив  «Руську Трійцю» та був ініціатором видання альманаху «Русалка Дністровая» . Також взяли участь в державних заходах з нагоди 99-ої річниці ЗУНР на полі почесних поховань.

Продовжили молитву у соборі св. Юра перед Теребовлянською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці, біля копії Туринської плащаниці та численних мощах святих. Молилися панахиду у крипті собору св. Юра, де спочивають митрополити Сильвестр Сембратович, Андрей Шептицький, Патріарх Йосип Сліпий, митрополити Володимир Стернюк та Мирослав Іван Любачівський.

Завершилася духовна подорож у центрі Митрополита Андрея Шептицького при УКУ, де діти мали нагоду відвідати пізнавальну виставку на основі сучасних технологій присвячену митрополитові Андрею Шептицькому. Духовно збагачені повернулися до своїх домівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *