Запрошуємо в Пласт!

Пласт — національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.

2 жовтня у місті Жидачеві відбулася презентація місцевого пластунського осередку. Презентацію провели досвідчені пластуни Ірена Гаврильчук та Микола Бовкіт, які запросили долучатися до Пласту людей будь-якого віку.

20161003_192742

Для молоді Пласт це не організація де їх будуть виховувати, а місце де їм допоможуть стьтати лідером, та реалізуватися в житті. Дорослі люди можуть долучитися до Пласту як виховники та ділитися з молоддю своїм досвідом. Більш детальну інформацію можна дізнатися долучившись до групи Станиця Жидачів.

14 жовтня у Жидачеві відбудеться відкриття пластового року на яке запрошені не тільки члени Пласту, але всі бажаючі. Савяткування відбудеться на районі трьох гір. Більше інформації про подію опублікуємо згодом.

20161002_134210

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *