“Замість цілого вірша, який ми планували на усю стіну, нам довелось ліпити лише скромну цитату”,- активіст про поетичний мурал в Жидачеві

Перший поетичний мурал у місті Жидачеві закінчено. Протягом трьох днів активіст ГО “Народний Легіон” Орест Гаврильчув висячи на висоті 3 поверху, виводив кожну літеру.

Довгий шлях був пройдений від ідеї до реалізації. перші розмови про такий мурал були ще у липні 2016 року, а закінчили роботу 27 жовтня. “Ми довго готувались, довго шукали відповідну стіну, довго збирали ідеї. Все чогось не виходило. Але нині нарешті здійснили задум!”,- пише в себе на сторінці активіст ГО “Народний Легіон” Тарас Матвіїв.

Та навіть після початку виконання муралу активісти наштовхнулися на спротив окремих мешканців будинку.

“Бо знайшлись «патріоти» котрі робили усе, аби зіпсувати презент місту, який ми готували до 3 річниці Революції Гідності. Що б ми не говорили пану Івану Андрущакевичу, та він і слухати не хотів. Дійшло до абсурду: пан Іван обізвавши нас «злодіями-терористами» та облаявши останнім матюччям, викликав поліцію. Уявіть, нам ще довелось пояснювати полісменам, з якого дива посеред білого дня надумали «псувати стіну усілякою ху…ю»”,- написав Тарас Матвіїв.

Тож хлопцям довелось пояснювати як все було насправді: що завчасно повідомили про задум власників квартир; що попередньо ніхто не був проти; що слова Богдана – це мистецтво, що скоро річниця і т.д. І щоб врешті-решт, щоб завершити справу, замість цілого вірша, який планувлося розмістити на усю стіну, активістам довелось малювати лише скромну цитату на рівні 3 поверху, де проживає мешканка Жидачева, яка не була проти муралу.

Мурал, Жидачів

“Та як би там не було, ми певні, що це не остання акція «вуличного мистецтва» у Жидачеві. Не біймося втілювати мрії;) Дякуємо усім, хто допомагав! (ділом чи порадою). Революція ще не закінчилась. Вона триває, в наших головах…”,- підсумував все сказане п. Тарас.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *