В Жидачеві відбувся екологічний конкурс

Ви знаєте, якої шкоди приносять довкіллю викинуті пластикові пляшки й кульки, але не знаєте що з цим сміттям зробити? Тоді варто завітати до Жидачівської ЗОШ № 2, де зараз проходить виставка робіт учнів у рамках екологічного конкурсу «Життя без сміття». Про це повідомляє Zhydachiv.in.ua із посиланням на офіційний сайт Жидачівської міської ради. 

У холі Жидачівської ЗОШ № 2 школярі презентують власні вироби – друге життя можливого сміття, серед яких і декоративні цікавинки, і корисні.

У модному сьогодні стилі «хенд мейд» діти створили шкатулки, світильники, декоративні квіти, фоторамки, віяло, іграшки… І усе це – з пластикового посуду, паперу, яєчних лотків, шматочків тканини, тобто, з усього, що ми викидаємо у сміттєве відро. Учні разом з педагогами доклали максимум зусиль і фантазії, і ось – зі старих білих шкарпеточок красуються дві симпатичні м’які іграшки-зайчики. Чудові фоторамки – з яєчних лотків та старих дисків. А в центрі виставки «посміхається» великий сніговик, що може стати окрасою будь-якого подвір’я у новорічні дні. Зроблений він зі скріплених між собою пластикових білих стаканів. І це ще далеко не все. Виявляється, з пластикових пляшок можна зробити звичайний віник, а зі скляних – оригінальні вази. Це вироби у номінації «Друге життя вторинної сировини».

Є ще одна номінація – «Екоторба». Школярики зі шматочків тканини зшили стильні сумочки – альтернативу звичним одноразовим кулькам. Цей корисний аксесуар може стати доповненням образу будь-якої сучасної модниці, тим паче, якщо вона ще й екологічно освічена!

Пізнавальна номінація «Екореклама» закликає до розуміння усієї відповідальності за викинуте сміття. Діти у легкій формі в плакатах та літературних творах роз’яснюють одноліткам і дорослим шкідливість пластику й інших матеріалів, що могли б перероблятися, і можливість їх реінкарнації. Як розповіла директор школи Оксана Мальцева, такі заходи спонукають дітей до екоосвіти й до розуміння важливості збереження довкілля для наступних поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *