У Жидачеві вшанували жертв голодомору

27 листопада у міському будинку культури «Папірник» відбувсявечір-реквієм на вшанування пам’яті жертв Голодомору «Збережи, Господи, пам’ять про них на віки вічні, а ми збережемо в серцях наших». Про це повідомляє Zhydachiv.in.ua із посиланням на сайт Жидачівської міської ради.

Розпочався захід з глибоко зворушливого тематичного відеосюжету (упорядник Орест Щербаков) та емоційної театралізовано-хореографічної композиції за участі вихованців центру творчості для дітей та молоді зразкового хореографічного колективу «Барви Удеча», керівник Лілія Устрицька, і гуртківців міського будинку культури молодшої групи народного драматичного колективу «Живчик», керівник Надія Кореновська.

Під час заходу священнослужителі м.Жидачева парохи церкви Воскресіння Господнього о.Василь та о.Ярослав і настоятель храму Всіх Святих о.Стефан разом зі всіма присутніми у спільній молитві та хвилиною мовчання приєдналися до всеукраїнського вияву поваги ташани до невинно убієнних у часи геноциду українського народу.

Цього вечора на сцені міського будинку культури у постановці від режисера художнього керівника установи Оксани Василюк виступили як народні, зразкові колективи художньої самодіяльності міського будинку культури і Центру творчості для дітей та молоді, так і місцеві аматори сцени.

Затамувавши подих, глядачі слухали спів вокального ансамблю «Панянки-галичанки», керівник Світлана Голобородько. З тематичним авторським віршем на міській сцені виступила гість програми мешканка с.Рогізно Марія Тріщ. Також свій талант глядачам дарував вже відомий жидачівцям колектив – родина Яворських.

Ведучі вечора Віктор Рудік та Софія Швед, звукооператор Андрій Щербаков.

Цей захід емоційно відтворив жахіття років Голодомору і ще раз нагадав про нескореність української нації. Пам’ятаймо ж про горе 1932-1933 років, щоб воно ніколи не повторилося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *