У Жидачеві відбувся турнір з міні-футболу серед команд учасників АТО Львівщини

11 грудня старовинне місто Жидачів вперше приймало турнір з міні-футболу серед команд учасників АТО Львівщини. Про повідомила на сторінці у Фейсбук керівник департамету РДА Світлана Самсонова.

Організаторами проведення даного заходу виступили Народний депутат до Верховної Ради України Андрій Кіт, Жидачівська районна державна адміністрація та ГО “Спілка учасників АТО Жидачівщини”. На зустрічі були присутні команди з Новояворівського, Миколаївського, Жидачівського районів, а також представники зі Стрийщини та Івано-Франкова, керівництво Жидачівського, Миколаїського районів і родина загиблого Героя України Козака Маряна.

Традицію футбольного турніру серед команд учасників АТО було започатковано влітку цього року головою ГО “Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини” Маряною Салашник. За цей період часу відбулися турніри у Новояворівську(28.07) на День Конституції України, Миколаєві(14.10) на День захисника України. Метою цих змагань є популяризувати спорт та зустріч захисників України різних районів, які пліч-о-пліч захищали рідні рубежі на сході.

Хлопці із Яворівського району зайняли 1-ше місці, Жидачівщина посіла 2-ге місці, Миколаївщина, відповідно, 3-тє місце.

Отже, надіємося, що наступна зустріч у новому році відбудеться з більшою кількістю команд і матчів, а хлопці, які зараз перебувають на сході, повернуться додому та долучаться до турнірів.

Фото: Ігор Іванців для Тарас Стефанив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *