У Жидачеві нову вулицю назвали іменем Бориса Возницького

Нещодавно на сесійному засіданні Жидачівської міської ради розглядали питання про затвердження детального плану території житлового масиву „За переїздом”, де буде створено три нових вулиці. Депутати підтримали рішення й назвали одну з нових вулиць цього житлового масиву іменем Бориса Возницького. Про це повідомляє сайт Жидачівської районної ради.

Борис Возницький з особливою прихильністю ставився до Жидачівщини й безпосередньо до м. Жидачева. Його приваблювала багата історико-культурна спадщина нашого району. Починаючи із 70-х років ХХ століття Борис Возницький зробив багато для збереження й відновлення історико-культурних пам’яток нашого краю. Результатом цієї завзятої праці стало створення на Жидачівщині аж трьох філій Львівської національної галереї мистецтв: середньовічної П’ятничанської вежі, музею гетьмана України Івана Виговського в с. Руда та “Музею історії та мистецтва Жидачівщини” в м. Жидачеві.

23 травня 2012 року життя Бориса Возницького обірвалося. Він до останньої миті працював, щоб ще більше зробити для рідної землі. Востаннє на Жидачівщині він перебував 9 квітня 2012 року й залишив по собі ще одну добру згадку, висадивши на Алеї Героїв у м. Жидачеві своє деревце – вічнозелений тис, який сьогодні росте й міцніє поряд з українською калиною й понад сотнею деревець, які висаджено на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *