У селі Дуліби Жидачівського району люди перекрили дорогу та протестують проти незаконного свинарника

Сьогодні, 20 вересня, кілька десятків мешканців села Дуліби перекрили дорогу Львів-Жидачів, вимагаючи припинити діяльність незаконно облаштованого свинарника. Про це пишуть активісти «Варти-1» на сторінці спільноти у Facebook.

«У Дулібах перекрили дорогу. Траса Львів-Жидачів. Люди протестують проти вирощування свиней, а конкретно проти запаху від свиней який стоїть над всім селом», – йдеться у повідомленні.

Мешканці переклири дорогу у селі Дуліби

Як повідомляє сайт Жидачівської районної ради 15 вересня перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин спільно із членами районної комісії, в черговий раз відвідав територію свиноферми с.Дуліби. Поспілкувавшись із місцевими жителями, члени комісії спробували зайти на територію підприємства, однак представники державної охоронної служби їм цього не дозволили.

Тому комісійно було складено акт, про недопущення для огляду приміщень свиноферми представників влади, правоохоронних органів та місцевих активістів. Також керівництво району прийняло рішення порушити дане питання в суді, подавши відповідне клопотання для проведення слідчих дій на правомірність діяльності даного підприємства.

Нагадаємо, ТзОВ «Лемберг-Арго» хоче відкрити у Дулібах свинокомплекс. Однак місцеві мешканці проти такого сусідства, оскільки подібна свиноферма є у сусідньому селі Ліщин, де люди потерпають через сморід і отруйні аміачні відходи.

Згідно із санітарними нормами, відстань від свиноферми до перших будинків має бути не менше 500 метрів, а в Дулібах вона становить 230-300, відтак понад 80 хат потрапляє у санітарну зону.

ТзОВ «Лемберг-Арго» належить Ходорівському м’ясокомбінату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *