На Жидачівщині стартував молодіжний проект Львівської ОДА

12 жовтня зустріччю працівників відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації з учнями 10-11 класів Новострілищанської загальноосвітньої школи Жидачівського району у Новострілищанській об’єднаній територіальній громаді стартував проект, спрямований на залучення молоді до місцевого самоврядування, співпрацю із структурними підрозділами місцевих органів влади та в подальшому реалізації спільних ініціатив.

Як повідомила заступник селищного голови Олена Бурбела, організаторами проекту є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Львівський обласний молодіжний центр, ЛОО Спілки Української молоді в Україні та Український католицький університет.

Тема зустрічі «Львівщина починається з тебе» дуже сподобалась учням, вони активно виконували завдання та розповідали про проекти, які хотіли б реалізувати спільно з селищною радою, школою та з допомогою організаторів. Найактивніші учасники отримали від організаторів книги у подарунок та заповнили анкети, завдяки яким найкмітливіших буде запрошено на профорієнтаційні екскурсії на підприємства, установи та організації Львова.

«Проект, завдяки якому відбулась зустріч, передбачає три етапи, –  розповіла  Олена Бурбела. – Перший ми вже пройшли, організатори ознайомили молодих людей Новострілищанської ОТГ із можливостями та перспективами проекту, провели цікаві ігри та поділилися успішним досвідом реалізованих проектів”.

Основна мета проекту – залучення молоді до місцевого самоврядування, сприяння розвитку молодіжних ініціатив для реалізації продуктивних ідей та успішних проектів.

Проект «Львівщина починається з тебе» передбачає три етапи: під час першого – орагнізатори ознайомлять молодих людей із можливостями та перспективами проекту, поділяться успішним досвідом реалізованих проектів та проведуть модеративну гру (воркшоп) щодо продукування ідей. Під час другого етапу найктивнішу молодь буде запрошено на профорієнтаційні ексурсії на підприємтсва, установи та організації Львова. За підсумками зустрічей з молоддю, які відбуватимуться протягом цієї осені, найактивніші учасники візьмуть участь у Форумі (третій етап), який надасть їм можливість реалізувати власний проект у своїй ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *