Керівництво Жидачівського комбінату обіцяє відновити роботу підприємства протягом 5-ти місяців

8 грудня на ПАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат” відбулася зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із виконавчим директором комбінату Дмитром Чмихалом та директором з виробництва Олександром Пітулою. Про це повідомляє Інформаційний портал Жидачева із посиланням на сайт Жидачівської РДА.

У ході зустрічі обговорювалося питання реалізації затвердженого плану, щодо відновлення виробничого процесу комбінату у 2017 році, а також технічну і соціальну складову плану. Підготовчі заходи із відновлення виробництва у повному обсязі відповідно до плану який розрахований на 5 місяців вже розпочалися, тобто в квітні 2017 року, на Жидачівському ЦПК виробництво  буде відновлено.

Керівництво ПАТ „ЖЦПК” запевнило, що соціальним питанням на підприємстві приділяється не менше часу, а ніж технічним і тому за грудень місяць працівники підприємства отримають поточну заробітну плату без затримки.

Нагадаємо, що напередодні, 25 листопада, господарський суд Львівської області ухвалив рішення про затвердження плану санації ПАТ «ЖЦПК», який спрямований на поновлення виробничої діяльності і як наслідок поновлення платоспроможності. Про це йдеться у відповідній судовій ухвалі по справі № 914/4160/14.

У червні 2016 року відбулися збори кредиторів ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», на яких було обрано комітет кредиторів та прийнято рішення щодо санації підприємства. Керуючим санацією призначений Олександр Рудницький.

Комбінат займається виробництвом паперу, картону, гофрованих паперу та картону, а також паперової та картонної тари.

Сьогодні для відновлення виробництва на підприємстві є відповідний фінансовий ресурс, тож є добрі сподівання, що у новому, 2017 році, сотні людей повернуться на свої робочі місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *