Дорога через Жидачів входить у список найгірших автошляхів Львівщини

На Львівщині назвали найгірші регіональні дороги. Як не дивно до списку увійшов також автошлях Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш. Такий висновок зробила Нацполіція Львівщини пасля перевірки стан доріг на готовність до зими місцева поліція. Про це повідомляє Інформаційний Портал Жидачева із посиланням на zahid.net.

Як інформує відділ комунікації Нацполіції області, найгіршими автодорогами Львівщини назвали:

 • Р-40 Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня;
 • Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш;
 • Т-14-24 Сколе-Славське;
 • Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка;
 • Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни, у межах Буського та Перемишлянського районів;
 • О140203 Буське – Вузлове;
 • О140901 Розділ – Жирова на ділянці Розділ – Новий Розділ – Ходорів;
 • О141003 Мостиська – Краковець;
 • С141714 Тершів – Лаврів – Грозьово, на території Старосамбірського району.

Окрім того, за результатами обстежень, на значній кількості автомобільних доріг загального користування не поновлено горизонтальну дорожню розмітку, незадовільною є підготовка до зимових умов вулиць, що обслуговуються комунальними організаціями. 20 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі.

3 thoughts on “Дорога через Жидачів входить у список найгірших автошляхів Львівщини

 1. Ще 10 років тому в Києві,коли у відповідь на запитання головного лікаря клініки,куди я звернулася,звідки ми приїхали, він сказав:”Знаю ваше місто.То там,де найгірші дороги в Україні!”Так що це-секрет Полішинеля.

 2. Кліп на пісню “Руїна” Скрябін знімав саме на цій дорозі. “Ці кадри були зняті протягом чотирихгодинної поїздки по маршруту Миколаїв-Калуш-Івано-Франківськ-Тернопіль-Кременець-Дубно-Луцьк. Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані – воно ШОКУЄ! Це – наша країна. Це – ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього-навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно центральними трасами! Уявіть собі, що робиться в стороні від них.”,- пише Кузьма у коментарі до відео.

 3. Наші дороги будуть відремонтовані тоді коли наші можновладці будуть їздити по цих дорогах на своєму автомобілі.І їхні зарплати будуть залежати від їхньої якості роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *