Бюджет Жидачева 2017: дороги і тротуари. Спорт та туризм залишилися поза увагою

20 грудня відбулося засідання постійної комісії міської ради в питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій. Під час засідання комітет погодився з баченням виконавчого комітету щодо розподілу коштів бюджету міста та схвалили заяву міського голови про те, що діяльність міської влади і в наступному році буде спрямована на покращення стану міських доріг та будівництво системи каналізування.

Загалом мерія у 2017 році планує більш як 10 млн.грн(а це близько 60% бюджету) видатків на благоустрій міста та ремонт дороіг і тротуарів. Ще 2,5 млн грн(15% бюджету) заплановано вкласти у водопостачання на каналізування міста.

1,75 млн(10% бюджету) заплановано на утримання органів місцевого самоврядування.

Натомість, розвиток спорту залишився поза увагою керівників міста. 26 тис грн(0,16% від загального бюджету) заплановано на розвиток спорту. Як і минулого року фінансування для футбольної команди та утримання стадіону “Авангард” не передбачені.

На повноцінне фінансування військово-патріотичного виховання молоді також не вистачило грошей. Із запропонованих виконком міськради 125 тис. грн на 2017 рік у програму військово-патріотичного виховання планується виділити лише 50 тис. грн. І це в час війни, коли цивільна і територіальна оборона має бути в пріоритеті.

На розвиток туризму й збереження історичної спадщини фінансування не передбачено. Натомість 30 тис. грн видатків заплановано на промоцію міста.

Із позитивів запропонованого бюджету можна назвати 120 тис. грн на розвиток е-врядування, зокрема на трансляцію сесій міської ради в он-лайн режимі. З’явилась стаття видатків “Громадський бюджет” на яку заплановано 60 тис. грн. Тобто за зразком Львова в Жидачеві будуть кошти на проекти міських громадських організацій та активістів.

На жаль, обговорення міського бюджету із громадою міста не заплановано. 

byudzhet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *