Андрій Кіт не поставив свого підпису у бланку висловлення недовіри ГПУ

Депутат від 126 виборчого округу(Стрийщина на Жидачівщина) не поставив свого підпису у бланку висловлення недовіри ГПУ. Про це повідомив Єгор Соболєв.

Народний депутат від Фракції “Об’єднання “Самопоміч”, голова антикорупційного комітету Верховної Ради Єгор Соболєв через незадовільну роботу Генеральної Прокуратури України ініціював збір підписів щодо висловлення недовіри гепрокурору Віталію Яремі.

“Як депутат парламенту, я зобов’язаний відправити у відставку керівника ГПУ, якщо за рік після перемоги Майдану ніхто не сів за його терор, банда Януковича спокійно виводить награбоване, а корупція залишається на смертельному для держави рівні.”,- написав на своїй сторінці у Facebook Єгор Соболєв.

Щоб Рада розглянула рішення про недовіру генпрокурору потрібно 150 голосів народних депутатів. За останніми даними ініціатори відставки ГПУ вже зібрали 86 підписів. Сам гепрокурор заявив, що готовий залишити свою посаду, якщо буде відповідне рішення Верховної Ради України.

Тому, для відставки Віталія Яреми потрібно зібрати підписи депутатів та провести голосування у Раді. Однак, народний депутат України від 126 виборчого округу Андрій Кіт не підписався у бланку для збору підписів.

Оскільки розгляд звернень виборців входить до обов’язків народного депутата України, які перелічені у статті 24 Закону України ”Про статус народного депутата України”, я направив звернення на електронну адресу до п. Андрія Кота із просьбою озвучити свою позицію щодо відставки генерального прокурора України Віталія Яреми. Після отримання відповіді вона буде опублікована на даному сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *