У Жидачеві зупинився целюлозно-паперовий комбінат

Працівники ВАТ “Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”, що на Львівщині, припинили роботу і вимагають виплати зарплати за останні кілька місяців.

За словами екс-працівника цього підприємства, а сьогодні — депутата Жидачівської міськради і члена координаційної ради жидачівської районної ради Петра Михайлишина, працівники заводу вийшли на протест і написали заяви до прокуратури. Страйкарі готові зупинити не лише на один день роботу підприємства.

Люди запевняють, що впродовж 2 років їм регулярно затримують зарплати, а востаннє виплачували 2 місяці тому. Пікетувальники налаштовані рішуче, вони вимагають повної виплати зарплати.

Власнику заводу зателефонував голова правління підприємства — Микола Корсунський. Цитуючи власника (його прізвище не розголошують), він сказав: якщо усім працівникам видадуть зарплату, то у нього не буде грошей для подальшого функціонування підприємства і людей доведеться звільнити. Наразі Корсунський каже, що керівництво намагається знайти вихід із ситуації, що склалася.

У цей момент люди блокують кабінет керівника. Страйкують усі працівники підприємства, за виключенням тих, які відповідають за вузли, що забезпечують функціонування заводу. За словами страйкарів, вони страйкуватимуть і не працюватимуть до виплати зарплат. Вони також вимагають присутності на заводі губернатора — Ірини Сех.

Відомо, що на підприємстві було заплановано низку скорочень. За словами Петра Семчишина, йому віддали днями його трудову книжку і звільнили з роботи. Це він пов’язує із його негативним ставленням до скорочень на комбінаті.

Джерело: 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *