У Жидачеві будують церкву Московсього Патріархату

У центральній частині міста на вулиці Міцкевича активно проводяться будівельні роботи. На огорожі будівельного майданчику немає інформації щодо призначення майбутньої будівлі. Однак, місцеві мешканці вважають, що будівництво проводить Українська Православна Церква Московського Патріархату.

Оскільки жодної контактної інформації місцевої парафії мені не вдалося знайти, я звернувся за підтвердженням до канцелярії Львівської архиєпархії УПЦ(МП). Після довгого розпитування хто телефонує, чому цікавлюся та як буде використана інформаці, працівник канцелярії підтвердив, що церква будується. Але будь-яку додаткову інформацію представник архиєпархії УПЦ(МП) відмовився давати, посилаючись на те, що місцевому священику ні про мене, ні про сайт www.zhydachiv.in.ua нічого не відомо та порадив звернутися безпосередньо до настоятеля парафії святого Іоана Хрестителя.

Також я звернтувся до міської ради із запитом на доступ до публічної інформації, щоб дізнатися коли Українська Православна Церква Московського Патріархату отримала дозвіл на будівництво церкви у місті Жидачеві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *