Будівництво церкви Московського Патріархату – незаконне

Як ми повідомляли раніше, у Жидачеві на вулиці Шашкевича 20 проводиться будівництво споруди схожої на церкву. Згодом, у телефонній розмові представник Української Православної Церкви Московського Патріархату(УПЦ(МП)) підтвердив, що будується саме церква.

Однак, як повідомили у міській раді, депутати не приймали рішення щодо надання дозволу на будівництво культової споруди у районі вулиць Шашкевича – Міцкевича. Натомість, 2 грудня 2009 року міська рада надала дозвіл на будівництво індивідуального житлового будинку на вулиці Шашкевича 20. Таке рішення було прийнято на основі документу, що посвідчує право власності на дану земельну ділянку. Дозвіл було надано Надії Гарапцьо, яка, імовірно, є дружиною місцевого священика Ростислава Гарапцьо.

Отже, під виглядом житлового будинку УПЦ(МП) намагається спорудити церкву із метою подальшого узаконення культової споруди. Власники земельної ділянки вже декілька разів зверталися у міську раду щоб змінити цільове призначення будівлі, але за результатами голосування депутати відмовили їм у задоволені цього запиту.

Також, за інформацією із офіційного сайту міської ради 29 жовтня за розпорядженням міського голови Жидачева Володимира Левка було створено комісію з метою здійснення контролю за дотриманням законодавства та будівельного паспорту при будівництві індивідуального житлового будинку по вул. Шашкевича, 20. Дана комісія у складі п’яти осіб повинна була провести обстеження стану будівництва і до 7 листопада подати свої пропозиції та зауваження для ознайомлення громадськості. На жаль, результати роботи комісії не були опубліковані на сайті міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *