Незважаючи на присягу, Олег Канівець вийшов із фракції “Батьківщина”

Народний депутат України Олег Канівець разом із іншими чотирма депутатами сьогодні вийшли із депутатської фракції ВО «Батьківщина». Підтвердження цього факту пан Олег опублікував на власному сайті.

Як пояснив Олег Канівець таке рішення він прийняв через конфлікт із Олександром Турчиновим і Віктором Швецем.

«На протязі 5 місяців після виборів я далі перебуваю, наче на війні. Швець і його помічники поливають мене брудом. З цього питання я неодноразово звертався до керівників фракції Яценюка та Турчинова, але реакції з їхнього боку не було жодної. Більше того, Швеця залишили курувати Львівську область, а в моєму окрузі, у Стрию є навіть його приймальня», – каже Канівець.

25 березня Олег Канівець надіслав  лист Арсенію Яценюку та Олександру Турчинову, в якому наголосив, що Львівське обласне бюро ВО «Батьківщина» свідомо загострює конфлікт між ним та Віктором Швецем. Депутат попередив, що в разі бездіяльності керівників він покине фракцію.

Нагадаємо, що Олег Канівець був обраний народним депутатом України по мажоритарному виборчому округу №126.

У своїй передвиборчій програмі п. Олег пообіцяв: “Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем. У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень”.

One thought on “Незважаючи на присягу, Олег Канівець вийшов із фракції “Батьківщина”

  1. Хіба це новина! Так всім зрозуміло було зразу хто ця людина! Що хотіли, то і маємо! Плачте очі щоб повилізали, бачили що купували! Чи вірніше за що ся продавали!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *