У Стрийському районі затримали агітаторів, які паплюжили гідність Канівця

16 жовтня близько 18.00 у селі Великі Дідушичі Стрийського району мешканці села затримали авто марки «Опель», реєстраційний номер ВС2028АС. Другому автомобілю ВАЗ сітло-бежевого кольору з реєстраційними номерами 6169 вдалося зникнути з місця події. Пасажири затриманого автомобіля, одягнені в камуфляжну уніформу з шевронами УНА-УНСО, поширювали в селі агітаційну продукцію кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 126 від партії «УДАР» Андрія Кота, самої партії «УДАР», газети «Своє слово» і «Шлях перемоги» і листівку, в якій паплюжиться честь і гідність кандидата в народні депутати від ВО «Батьківщина» по цьому ж округу Олега Канівця.

Про це повідомила прес-служба кандидата в народні депутати Олега Канівця.

На даних анонімних листівках були відсутні вихідні дані і містилась неправдива інформація про кандидата Олега Канівця. Викликані на місце події правоохоронці зафіксували наявність в автомобілі переліченої вище агітпродукції, встановили осіб, що її розповсюджували. Серед них був голова Львівської обласної організації УНА-УНСО Петро Байса.

При встановленні осіб розповсюджувачів виявилось, що один із них є неповнолітнім(!), в протоколі за нього розписався юрист Стрийської міської організації партії «УДАР»(!) Роман Росипець, який був викликаний розповсюджувачами по телефону. Слід зазначити, що без його присутності вони відмовлялись говорити з правоохоронцями. Міліціонерам заледве вдавалось стримувати обурених мешканців села, які хотіли на місці покарати зловмисників.

На місці події знайдено документ під назвою «Матеріальне забезпечення похідних груп для передвиборчої роботи в селах Стрийського і Жидачівського районів», підписаний керівником агітгруп Петром Байсою. Факт затримання розповсюджувачів, їхні особи, зразки агітпродукції були зафіксовані також журналістами.

Підтверджуючі фотоматеріали розміщено на сайтах: www.dobreserce.com та www.kanivets.org

Правоохоронці зараз проводять слідчі дії стосовно замовників, виробників та розповсюджувачів даної продукції. Принагідно повідомляємо, що 15 жовтня цього року Віталієм Михайльом, довіреною особою кандидата в народні депутати Олега Канівця, була подана заява про розповсюдження аналогічної наклепницької продукції в місті Стрию, що свідчить про ведення Андрієм Котом, кандидатом від «УДАРу» брудної наклепницької виборчої кампанії проти свого конкурента.

За матеріалами ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *