Проти Олега Канівця застосовують “чорний” піар

На початку вересня до поштових скриньок мешканців Жидачівщини на Стрийщини потрапили агітаційні листівки “Анонімус”, в яких опублікована угода між єдиним узгодженим кандидатом в депутати від ВО “Батьківщини” по 126 виборчому Олегом Канівцем та Адміністрацією президента.

Відповідно до цієї угоди Канівець у разі його обранням у Верховну раду нібито зобов’язується вступити  у Партію Регіонів та голосувати за рішення, погодженні з Адміністрацією президента. Листівки виготовлені із порушенням закону України про вибори народних депутатів України, оскільки на друкованих матеріалах відсутня інформація про установу, яка здійснила друк та інформація про осіб, які відповідають за їх випуск.

“Це всього лише брудний і чорний піар”,- прокоментував поширення листівок в одному із інтерв’ю Олег Канівець. Кандидат у депутати заохотив кожного виборця прочитати цю листівку від початку і до кінця щоб зрозуміти наскільки абсурдні речі там надруковані.

7-го вересня Олег Канівець подав заяву у правоохоронні органи у якій просить знайти осіб, які замовили та поширювати ці листівки. “Я хочу, щоб генеральна прокуратура розслідувала цей факт, оскільки в цій листівці згадуються державні інституції – Адміністація президента”,- сказав Олег Канівець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *