Олег Канівець просить свого “клона” схаменутися

Кандидат у депутати по виборчому округу №126 Олег Канівець звернувся із відкритим листом до свого однофамільця Сергія Канівця, який також балотується у цьому ж окрузі.  “Маємо справу з нечесними політиками, котрі використовують Вас для реалізації ганебної маніпулятивної схеми з кандидатом-двійником. Мета якої зрозуміла усім: користуючись плутаниною, відібрати у мене якомога більше голосів.”, пише у відкритому листі кандидат в народні депутати.

Подаємо весь обсяг листа:

“Пане Сергію!

Рішення звернутися у такий спосіб з’явилося у мене після того, як Центральна виборча комісія зареєструвала Вас кандидатом у народні депутати в окрузі №126. Як Ви, напевно, знаєте, в цьому окрузі балотуюся і я.

Я народився на Стрийщині, у селі Нежухів. Тут зробив перші кроки у доросле життя, сформувався як особистість. У Стрию та Моршині, Жидачеві та Ходорові, Юшківцях і Бережниці, Лисовичах і Дулібах, в багатьох інших містечках і селах нашого краю у мене багато друзів, приятелів, просто хороших знайомих. Протягом довшого часу я вивчав проблеми краю, отож, знаю про них не з третіх уст, а тому розумію, якої підтримки потребують мої краяни від народного депутата.

Тому зі здивуванням дізнався, що в нашому окрузі балотується мешканець Миколаєва, котрий, очевидно, жодного разу не бував ні на Стрийщині, ні на Жидачівщині, не працював тут, не вивчав проблем жителів краю. Я розумію, що важка економічна ситуація в країні змушує людей вдаватися до будь-яких способів заробітку. Водночас добре усвідомлюю, що рішення балотуватися в окрузі №126 навряд чи належало Вам особисто. Очевидно, маємо справу з нечесними політиками, котрі використовують Вас для реалізації ганебної маніпулятивної схеми з кандидатом-двійником. Мета якої зрозуміла усім: користуючись плутаниною, відібрати у мене якомога більше голосів.

Як би це не було прикро, але визнайте, пане Сергію, що Ваш учинок навряд чи сприятиме єдності України. Бо як зможуть галичани любити і поважати миколаївців, коли представник славетного міста корабелів своїми діями так не шляхетно репрезентує своїх земляків.

Я старший від Вас на десять років. Це невелика різниця, аби ми не могли розмовляти, як чоловік з чоловіком. З іншого боку, це цілком достатня різниця у віці, аби я дозволив собі дати Вам кілька порад. Пане Сергію, я щиро вірю, що навіть у наш прагматичний і жорсткий час не зникли такі поняття, як людська порядність і чоловіча честь. Подумайте, будь-ласка, над цим. По-друге, прошу Вас усвідомити, що підігруючи з тієї чи іншої причини не чистим на руку політикам, Ви мимоволі долучаєтеся до того, що прийнято називати знищенням демократії у країні. Різноманітні методі викривлення народного волевиявлення, в тім числі й за допомогою кандидатів-двійників, рано чи пізно призведуть до катастрофічної ситуації в державі, коли думка народу не означатиме абсолютно ніщо. У мене п’ятеро дітей. У Вас – двоє синів. Подумайте, в якій країні завтра житимуть наші діти?

Гадаю, Ви зрозумієте мене і знімете свою кандидатуру. У будь-якому разі я хотів би особисто з Вами познайомитися та поспілкуватися. Маючи у розпорядженні Ваші контакти, я все ж вирішив обрати форму відкритого листа. Не знаю, хто саме стоїть за Вашим висуненням, однак розумію, що ця людина навряд чи готова грати за правилами. Тому не ризикую телефонувати до Вас, аби згодом мій крок не було кваліфіковано як тиск чи погрози. Повірте, мені найменше хочеться звертатися до правоохоронних органів з вимогою відкрити кримінальну справу за перешкоджання вільному волевиявленню громадян шляхом висунення технічного кандидата. Думаю, що часом, витраченим на судову тяганину можна скористатися ефективніше: провести більше зустрічей з виборцями, ще більше заглибитися у проблеми краю, окреслити нові шляхи їх вирішення.

Пане Сергію, ще раз прошу подумати над моїми словами. Не все ж на світі вимірюється грошима. Якщо сьогодні продати людську честь, то за отримані гроші завтра все одно не купиш щасливого майбутнього своїм дітям.

З повагою, Олег Канівець”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *