Олег Канівець назвав можливих замовників листівок “Анонімус”

Кандидат у народні депутати по стрийському виборчому округу Олег Канівець підозрює, що відношення до виготовлення листівок «Анонімус» з чорним піаром проти нього має кандидат від партії УДАР у цьому ж окрузі Андрій Кіт. Про це він розповів 18 вересня, під час прес-конференції.

«Запідозрені люди зі штабу одного із кандидатів – депутата Львівської облради, який був обраний від партії Тігіпка «Сильна Україна». Цей кандидат бачить, що йому практично не реально, зважаючи на соціологічні дослідження, мене перемогти, тому іде на такий чорний піар. Я вважаю, що це брудна, не чесна робота зі штабу цієї політичної сили», – заявив Канівець.

Кандидат в депутати додав, що текст агітаційної листівки надруковано в газеті «Своє слово».«Не можу нікого звинувачувати, але газета таким чином намагалася нав’язати читачеві думку про те, що я і справді підписав цю угоду з Адміністрацією Президента»,– зазначив він. За словами Олега Канівця, «Своє слово» підпорядковується його конкуренту по виборчому округу №126 Андрієві Коту. «Через це я й маю підстави його підозрювати», – додав він.

4 thoughts on “Олег Канівець назвав можливих замовників листівок “Анонімус”

  1. Хай Канівець краще читати навчиться, а то читає між рядками.
    А також хай стрілки не переганяє на порядного Андрія Кота, бо Канівець знає хто Анонімус розповсюджує, а переводить на Кота. Канівець зі себе жертву за незалежність вдає, а під тою обгорткою зовсім інша людина ховається. Але ізбави нас від лукавого. Амінь.

  2. SuPeR, я лише намагаюся публікувати новини щодо кандидатів у депутати по Жидачівському округу. На жаль, прес служба Олега Канівця публікує найбільше новин. Тому і останні публікації вийшли про одну і ту ж особу.
    З радістю опублікую матеріали про діяльність інших кадидатів. Надсилайте матеріали, користуючись блоком “Додати статтю”.

  3. Шкода товариша Канівця стільки бабла в жидачів всадив, і невдалося Жидачівців купити:) і по рейтингах Канівець в прольоті як фанера над Парижом, а пана Кота сам Кличко благословив-хороший чоловік дай йому Боже здоровя здолати всяку нечесть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *