Олег Канівець є лідером рейтингу по 126 округу

Такі підсумки соціологічного опитування, яке нещодавно провела соціологічна група «Рейтинг». Згідно опитування за Олега Канівця готові проголосувати 32,8% респондентів серед тих, хто має намір брати участь у виборах.

Другим за популярністю кандидатом є депутат обласної ради Андрій Кіт від партії «УДАР», за якого готові віддати свої голоси 24% виборців. Третім за популярністю є екс-народний депутат, самовисуванець Ігор Осташ – 13,2%. І.Тенюха  підтримують 4,6%, С.Канівця – 3,7%. Рейтинги інших політиків менше 2%. Тих, хто ще не визначився з симпатіями до кандидатів – 17,7%.

У розрізі територій в О.Канівця найвищий рейтинг у Стрию – 42% і Стрийському районі – 34%. На Жидачівщині його підтримка дещо менша – 25%. А.Кіт є однозначним лідером електоральних симпатій на Жидачівщині (45%). На Стрийщині його підтримка суттєво менша: в районі за цього кандидата проголосували б 15%, у Стрию – 7% І.Осташа найкраще підтримують у Стрию (21%). На Стрийщині за нього готові проголосувати 15%, на Жидачівщині – лише 6%.

Опитування проводили 25 серпня – 4 вересня на території виборчого округу, було опитано 1500 респондентів методом особистого формалізованого інтерв’ю згідно з опитувальником. Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): для значень, близьких до 50%, похибка становить не більш ніж 3,1%, для значень, близьких до 30%, – не більш ніж 2,8%, для значень, близьких до 10%, – не більш ніж 1,9%.

5 thoughts on “Олег Канівець є лідером рейтингу по 126 округу

  1. Пішли маніпуляції рейтингами! Виподивіться який рейтинг і в кого на цьому сайті, подивіться які рейтинги на НБН та на всіх інших сайтах!

  2. Забрехався кЛанівець!
    Антипович заявив, що ніяких опитувань не проводив, а ці результати є за 25 серпня.
    Видать не все так добре в Олежка, раз бреше як собака на кожному кроці

  3. Брехня, брехня, повсюди брехня!!!
    Редакції сайту радив би не публікувати застарілі дані та непортити собі імя, вибори скоро пройдуть а всі ще довго памятатимуть хто розповсюджував бруд і неправду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *