Мешканці Жидачівщини найбільше підтримують ВО “Батьківщина”

Про це повідомляє Соціологічна група «Рейтинг», ґрунтуючись на результатах опитування. За цю політичну силу готові проголосувати 42% респондентів. Друга за рейтингом партія “УДАР”, яку підтримують 24% опитаних. Висока підтримка у Жидачівському районі спостерігається і у ВО “Свобода”  (15%).

По всьому 126 виборчому округу  однозначним лідером електоральних симпатій є ВО Батьківщина. За це політичне об’єднання у разі проведення виборів готові віддати свої голоси 44,4% опитаних, які хочуть взяти у них участь (таких по округу – 89%). За УДАР проголосували б 18,6% респондентів, ВО Свобода – 13,1%. Наша Україна набрала би 2,9% голосів, Партія регіонів – 2,8%, «Україна – Вперед!» – 2,1%. Рейтинг інших партій менше 2%. Не визначилися із вибором – 13,4% респондентів.

Опитування проводили 25 серпня – 4 вересня на території виборчого округу, було опитано 1500 респондентів методом особистого формалізованого інтерв’ю згідно з опитувальником. Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): для значень, близьких до 50%, похибка становить не більш ніж 3,1%, для значень, близьких до 30%, – не більш ніж 2,8%, для значень, близьких до 10%, – не більш ніж 1,9%.

2 thoughts on “Мешканці Жидачівщини найбільше підтримують ВО “Батьківщина”

  1. За Турчинова та ЄЕСУ. 🙂 Мало вас обдерли, а все пана хочеться.

  2. Vakhtang Kipiani
    Є такий депутат – Олег Канівець, обраний у Стрию за підтримки ОО. Один із тих, хто вже встиг спробувати хліб законотворчості. Зареєстрував: № 1 – “Проект Закону… щодо зазначення в свідоцтві про народження дитини її національності”; № 2 – “Проект Закону… “Про столицю України – місто-герой Київ” щодо приведення його у відповідність до чинного законодавства”. Назви скоротив, бо дуже довгі) Відкриваю програму кандидата. Само собою, там немає ні про перше, ні про друге. Зате є запевнення – “Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *