Керівники університету І. Франка приїхали до Жидачева на толоку

Пласт Жидачів

Студенти, викладачі, проректори Львівського національного університету імені Івана Франка на чолі із екс-міністром освіти і науки України, а тепер ректором університету Іваном Вакарчуком долучилися до впорядкування території жидачівщини. Толока відбулася 4 квітня та території Ботанічному саду Львівського національного університету в межах ландшафтного заказника «Базиївка».

Як повідомляє офіційний сайт жидачівської міської ради, до акції щодо впорядкування території Ботанічного саду доєдналися представники громадської організації “ЕКО-Довкілля”, працівники комунального підприємства міста та міський голова.

Згідно інформації із прес центру університету на впорядкованій території планують висадити дендропарк, що стане навчально-науковою базою для спостережень і окрасою ландшафтного заказника «Базиївка». Місцева влада покладає великі надії, що саме за сприяння науковців університету вдасться реалізувати краєзнавчий проект.

Нагадаємо, згідно ухвали сесії міської ради від 6 грудня 1991 територія в розмірі двох гектарів урочищі «Гора» передана у користування Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка. А відповідно до рішення сесії міської ради від 28 лютого 2012 ця територія передана у постійне користування із дозволом на розробку відповідної документації із землеустрою.

Фото із сайту: lnu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *