Канівець задіяв міліцію проти УНА-УНСО

16 жовтня в селі Великі Дідушичі Стрийського району міліція разом із представниками штабу Канівця зробили засідку і затримали Петра Байсу – помічника Героя України Юрія Шухевича разом з однопартійцями з УНА-УНСО.

Про це повідомила прес-служба кандидата в народні депутати Андрія Кота.

«Ми з товаришами поїхали здійснювали поїздку районом на підтримку Андрія Кота». Вже ввечері, як розповідає Петро Байса, «хотіли сісти та поїхати додому, проте дорогу нам заблокували автомобілі, з яких вийшли молодики з агресивними намірами (як ми потім довідались, то були працівники штабу Олега Канівця на чолі з паном Пищиком). Вони не представилися, а натомість звинуватили нас у незрозумілих злочинних діях. А також обмовились, що зараз приїде міліція. Як не дивно, через десять хвилин вона таки приїхала».

Найдивніше в цій історії те, що у віддалене село міліція приїхала за десять хвилин. «Брати «небезпечного злочинця» приїхав особисто заступник начальника Стрийського міськрайонного відділення міліції, захопивши з собою ще одинадцять чоловік особового складу та представника прокуратури», – розповідає помічник Шухевича.

Зі слів підполковника міліції, керівника прес-служби УДАІ ГУ МВС України у Львівській області Світлани Добровольської, «учора, близько дев’ятої години вечора, в Стрийський міський відділ міліції з письмовою заявою звернулася довірена особа кандидата в народні депутати». Прізвище депутата назвати відмовилась.

Однак голова Великодідушицької сільської ради Олексій Ілик заявив, що міліція приїхала на місце події разом із представниками штабу кандидата в народні депутати по Стрийсько-Жидачівському окрузі Олега Канівця. «На справу по вбивству така «бригада» не виїжджає. Ми і до того розуміли, що влада підтримує саме Олега Канівця, але таке ревне відношення міліції та прокуратури людям відкриває очі на те, хто реально є провладним кандидатом», – каже Петро Байса.

За матеріалами ZIK

One thought on “Канівець задіяв міліцію проти УНА-УНСО

  1. сміх тай годі, вже і міліцію пан Олег купив, чи то як розуміти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *