Завершилося святкування храмового празнику у мікрорайоні “За переїздом”

Протягом двох днів, 4-го та 5-го серпня,  у мікрорайоні “За переїздом” відбувалися святкування, присвячені храмовому празнику церкви свв. Бориса і Гліба. Мешканці мікрорайону спільно зі спонсорами влаштували незабутнє свято не тільки для себе, але і для всього міста Жидачева.

5 серпня духовенство, прихожани церкви свв. Бориса і Гліба та гості  взяли участь у спільному святковому Богослужінні.  Після літургії освятили нещодавно встановлену на території храму фігуру Матері Божої .

Празник припав на період перед виборами до Верховної Ради, коли кандидати у депутати, щоб завоювати прихильність електорату, проявляють неабияку щедрість.  Тому під час святкування проводилося багато конкурсів із цінними призами, а різноплановість програми дозволила кожному знайти те, що його найбільше цікавило.  Рибаки змогли взяти участь у змаганні із риболовлі на ставі біля церкви. Жидачівські богатирі  дивували присутніх своєю силою під час Богатирських ігор. Дітвора бавилася із запальними Левком Дурком та Аелітою. Старше покоління смакувало козацький куліш із медовухою під музику культового Київського гурту “Рутенія”. Молодь танцювала на дискотеці під запальні пісні “Українського формату”.

Багато нагород отримали мешканці мікрорайону “За переїздом”, зокрема ведучі нагородили найстаршого та наймолодшого жителя мікрорайону, наймолодшу сімейну пару та інших.

Тож досвід святкування храмового празнику жителів мікрорайону “За переїздом” є гідним прикладом наслідування для всього міста Жидачева.

3 thoughts on “Завершилося святкування храмового празнику у мікрорайоні “За переїздом”

  1. Кому свято, а кому велике горе не покривайте вбивства 63 річного чоловіка

  2. Празник припав на період перед виборами до Верховної Ради, коли кандидати у депутати, щоб завоювати прихильність електорату, проявляють неабияку щедрість. Тому під час святкування проводилося багато конкурсів із цінними призами, – дуже точне і влучне зауваження автора!
    Може б кожного року вибори проводили, то б і про простих українців частіше згадували б ? 🙂

  3. drozd, статтю написав ще до того, як дізнався що хтось помер.
    А чи це вбивство, чи ні може вирішити лише прокуратура. Але щось мені здається, що ніхто насильно нікого шашликами не годував. Тому не будьте такими упередженими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *