Хелловін – це популяризація окультизму і магії

1 листопада у Католицькій Церкві відзначають свято Всіх Святих і згадують усіх померлих. Це час, коли наші очі звернені до остаточних речей. Натомість дуже часто нам нав’язують святкування «свята»хелловін, яке є плодом розростання окультизму і магії, – йдеться в заяві, опублікованій на веб-сайті архиєпархії Варшави.

Як зазначає Митрополича Курія у Варшаві, «коріння хелловіна пов’язане з поганським вшановуванням духів і кельтським культом бога смерті».

У тексті згадується про Антона ЛаВея, засновника сучасного сатанізму. «Він сказав, що ніч з 31 жовтня на 1 листопада є найбільшим святом Люцифера. Саме тоді відбуваються чисельні вбивства, які мають ознаки окультизму. Церква відкрито виступає проти такої практики».

Далі Курія нагадує, що за словами Катехизму Католицької Церкви: «Треба відкинути всі форми ворожіння. Звернення до сатани чи демонів, викликання мертвих або інші практики, які мають на меті дізнатися майбутнє (пор. Втор. 18, 10; Єр. 29, 8). Використання гороскопів, астрології, хіромантії, тлумачення віщувань і ворожінь, ясновидіння і звернення до медіумів є виявами бажання панувати над часом, над історією, і, нарешті, над людьми, а водночас мати таємну силу і знання. Ці практики суперечать честі та повазі, поєднаним з люблячим страхом, який ми зобов’язані мати лише до Бога» (2116).

«Часто окультні практики приховані під виглядом гри «підкуп духів», до якої залучають дітей, молодь та дорослих. Це не узгоджується з вченням Церкви. А гелловін – протилежне до покликання християнина».

За матеріалами: Католицький Оглядач

3 thoughts on “Хелловін – це популяризація окультизму і магії

  1. Чого сайт такого гарного дизайну не наповнюється новими матеріалами. Необовзяково шукати щось надто екслюзивне.

  2. Не наповнюється матеріалами, бо мені бракує часу для написання нових статей. Крім того, тепер не часто буваю у Жидачеві.
    Та кожен охочий може поділитися своїми думками на цьому сайті, написавши власну статтю.

  3. Гарний матеріал. Пропозиція – такі матеріали варто популяризувати напередодні 1 листопада, щоб молодь сліпо не підтримувала традиції, які не відповідають нашій християнській моралі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *