Депутати Жидачівщини закликали самовисуванців зняти свої кандидатури із виборів

Депутати Жидачівської районної ради,  що належать до міжфракційного об’єднання «За «Батьківщину» і «Свобода» підтримали своїх колег зі Стрийщини та виступили зі зверненням до кандидатів-мажоритарників по 126 виборчому округу. У своєму зверненні депутати закликали самовисуванців Ігора Осташа та Ігоря Тенюха зняти свої кандидатури на користь єдиного узгодженого кандидата від опозиційних сил Олега Канівця.

«Шановні депутати, патріоти Жидачівщини, шановні українці!

Ми, депутати Жидачівської районної ради, підтримуємо наших колег зі Стрийщини і просимо своїм голосуванням на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня підтримати нашу спільну позицію:

«Ми, депутати Жидачівської районної ради, учасники міжфракційного об’єднання «За «Батьківщину» і «Свободу», усвідомлюємо, що головним завданням патріотичних опозиційних сил є усунення від влади олігархічного режиму Януковича. Це можливо через обрання до Верховної Ради представників опозиції, формування нею проукраїнського уряду та імпічменту Януковича. Лише за умови консолідації зусиль всіх опозиційних політичних сил ми зможемо це зробити. Приклад такої консолідації показали Об’єднана опозиція «Батьківщина» і Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

У нашому 126-му виборчому окрузі від опозиційних сил висунутий єдиний узгоджений кандидат Канівець Олег Леонідович. Владний режим робить все для того, щоб до Верховної Ради України не пройшли опозиційні партії та їхні узгоджені кандидати по мажоритарних округах.

Сьогодні є небезпека проходження до парламенту від нашого патріотичного краю провладного кандидата, тому ми закликаємо самовисуванців п. Ігоря Осташа, та п. Ігоря Тенюха не підігравати провладним силам і зняти свої кандидатури на користь єдиного узгодженого кандидата від опозиційних сил Олега Канівця. Треба розуміти, що кожен голос, який не йде на підтримку кандидата від об’єднаної опозиції – це голос на користь провладного кандидата.

Закликаємо всі патріотичні сили діяти виключно на користь України та нашого краю!

Наш кандидат – це єдиний узгоджений кандидат від усіх об’єднаних опозиційних сил – Олег Канівець!

Єднаймося! Разом переможемо!»


One thought on “Депутати Жидачівщини закликали самовисуванців зняти свої кандидатури із виборів

  1. Опозиція- це народ, а не злодії продають депутатів регіоналам і собі приписують гучну назву “Опозиція”
    Напишіть список тих депутатів і покажіть їх підписи під текстом тої проплаченої заяви! Зрадники!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *