День Незалежності з Вектором

День незалежності для будь-якої держави – це особливе і, напевно, найважливіше серед державних свят, бо це, власне, день її народження, початок існування як окремішньої одиниці.

Україні цього року виповнилось всього лиш 21 рік. Вона у нас ще зовсім молоденька. Що значить 21 рік на фоні вічно плинного часу, на фоні тисячолітньої історії існування людства? Нічого. Та погодьтесь, що для кожного з нас це достатньо великий проміжок часу, це приблизно третина тривалості життя середньостатистичного українця. Ось скільки часу ми живемо в своїй НЕЗАЛЕЖНІЙ державі! Цим варто пишатись і святкувати всією країною.

Цьогоріч до святкувань долучились і члени молодіжної громадської організації «Вектор». За підтримки партії «Удар» і об’єднання «Небайдужі» ми організували квест «Вулицями рідного міста» і велопробіг «Жидачів – Стрий».

Квест cтартував 24 серпня о 15.00 год. Для участі зареєструвалися чотири команди. Маршрут проходив через десять контрольних пунктів, які команди знаходили за допомогою фото-загадок. Учасники пробігли близько 15 км. Також протягом всієї гри проводилась вікторина на знання історії рідного міста Жидачева.

В результаті перше місце посіла команда «Удар», друге – «Небайдужі», третє – «Дачніки», четверте – «Ультиматум». Всі учасники отримали солодощі та пам’ятні значки «Квест «Вулицями рідного міста»», а переможців нагородили цінними призами.

Наступного дня, 25 серпня, об 11.00 год від будівлі Жидачівської адміністрації до Стрия вирушили 17 велосипедистів. Маршрут пролягав через такі населенні пункти: Жидачів – Іванівці – Туради – Вільхівці – Пчани – Тейсарів – Лисятичі – Пукеничі – Угерсько – Добряни – Стрий – Верчани – Гайдучина – Дашава – Йосиповичі – Ганівці – Руда – Гніздичів – Жидачів.

В кожному селі люди вітали наших велосипедистів привітаннями «Слава Україні – Героям слава!» або просто радісними вигуками. В цілому учасники подолали близько 70 км. Варто також відзначити, що наймолодшому з них було – 11, а найстаршому – 65 років. На згадку велосипедисти отримали тематичні футболки «Велопробіг. Жидачів – Стрий. 2012».

На завершення в той же день, 25 серпня, о 18.00 год учасники велопробігу, квесту та організатори на площі перед Жидачівською РДА побудували число «21» на честь 21-ї річниці незалежності України.

Описані вище заходи проводились в рамках акції «День незалежності з Вектором», але були б не можливі без підтримки партії «Удар» Віталія Кличка та об’єднання «Небайдужі».

Автор: Вероніка Герасименко

2 thoughts on “День Незалежності з Вектором

  1. Молодці, так тримати! Почастіше таких би заходів!

  2. Будемо старатися, головне щоб було для кого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *