Біблія – живе слово Бога до кожного із нас

Минулої неділі, 4 березня, в місті Жидачеві відбулася неординарна та історично важлива подія. У стінах храму Святого Воскресіння Господнього за ініціативою депутата обласної ради Андрія Кота відбулася молитовно-пасторальна зустріч Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ, із духовенством та представниками місцевих органів влади району. Важливість цієї події посвідчує те, що заради спільної цілі зібралися керівники та представники двох історично розділених гілок суспільства: влади та церкви.

Ця подія носила євангелізаційний характер, оскільки мала на меті популяризацію Божого Слова через заохочення до щоденного читання Біблії у християнських родинах. Долучитися до спільної молитви організатори запросили керівників району, голів сільських, селищних та міських рад,  парафіяльних священиків, директорів шкіл Жидачівського району та всіх небайдужих християн.

Громада та духовенство урочисто зустріли Владику біля воріт храму, а парох Жидачівського деканату о. Василь Юрів виголосив привітальне слово.

Після цього Преосвященний Владика Тарас Сеньків звернувся до людей із проповіддю, у якій зауважив, що Біблія – це не просто одна із книг у нашій домашній бібліотеці і це не книга про історичні події. Біблія – це живе Слово до кожного з нас. Ми часто наповнюємо наше життя шумом та гамором, забуваючи, що Бог, так само як прийшов до пророка Іллі, так само і до нас приходить у тиші. Владика заохотив стишити свої серця і, читаючи Біблію, дати можливість Богу нас поучати.

Наприкінці своєї проповіді ієрарх наголосив на важливості щоденного читання Святого Письма у родинах, адже родина – це єдине місце, де народжується людина, як фізично, так і духовно.

Далі Преосвященний Владика Тарас Сеньків відслужив Акафіст до страстей Христових, а після закінчення Акафісту урочисто вручив Святе Письмо головам сільських, селищних та міських рад Жидачівського району. Після цього до слова запросили представників влади: голову райдержадміністрації Сергія Коваля, голову районної ради Ігоря Коса та депутата обласної ради Андрія Кота.

На закінчення всі присутні заспівали церковний гімн України “Боже Великий, Єдиний”, а Владика побажав, щоб весь український народ об’єднався через читання Святого Письма.

Після урочистостей дитячий та дорослий хори церкви Святого Воскресіння Господнього проспівали великопосні пісні.

2 thoughts on “Біблія – живе слово Бога до кожного із нас

  1. Lira, не так часто буваю в Жидачеві, щоб писати більше публікацій. Але приємно, що читачі скучили 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *