Андрій Кіт дав слово, що не причетний до “Анонімусу”

Під час прямого ефіру телепрограми “Чесно. Фільтруй Раду” на телеканалі ZIK на запитання ведучого про причетність до випуску і розповсюдження листівок “Анонімус” Андрій Кіт відповів: “Я засуджую такі речі, бо це є бридко і погано.” Згодом п. Андрій дав слово, що не є причетний до цієї листівки.

Звинувачення, які ґрунтуються на тому, що газета “Своє Слово” опублікувала на своїх сторінках листівку “Анонімус”, Андрій Кіт прокоментував: “Це є журналістська подія, і очевидно, що кожна газета на це зреагувала. Але перша публікація із передруком цієї листівки вийшла не в газеті “Своє Слово”, а у газеті “Новий погляд”. Я не можу диктувати свої умови газеті “Своє слово”. Дійсно, там є власник, а я є замовником, рекламодавцем цієї газети і плачу за це гроші. Але я не диктую журналістам, що їм висвітлювати, а що не висвітлювати. Був привід і, очевидно, що журналісти про це хочуть поговорити.”

4 thoughts on “Андрій Кіт дав слово, що не причетний до “Анонімусу”

  1. Дорого громадо зверніть увагу що в Жидачеві на час трансляції “Чесно” кабельна пемежа Сігма відключила “ZIK” задумайтесь чого і хто за це заплатив, очевидно ті хто бачили цю передучу зрозуміли чого!
    Канівець в нас використовує такіж методи як і Янукович по всій країні!

  2. Жека, на скільки мені відомо, що актуальні передачі 12-го каналу і ZIK-у вже не показують впродовж декількох тижні по кабельному телебаченні.

  3. Уяввіть що робиться на сході якщо в нас таке безправя і продажність!
    без снайперської гвинтівки ради не буде!

  4. Продажний Канівець вже і кабельників продажних купив!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *