Жидачів зустрів нардепа пустим залом

27 березня Жидачів вітав гостя зі столиці, народного депутата України від «БЮТ», міністра енергетики опозиційного уряду, Олексу Гудиму. Зустріч відбулася у приміщенні міського будинку культури «Папірник».

Особливого ажіотажу подія не викликала. У залі були присутні заледве 30 глядачів, більшість яких люди похилого віку. Та п. Олексу це не засмутило. «Я не маю жодного жалю, що приїхав до Жидачева, і не мав би, навіть якби я говорив з трьома людьми»,- прокоментував він.

Свою промову нардеп розпочав із виправдовувань бездіяльності опозиції. Політик вважає, що багато у чому винні депутати, які вийшли з партій та позбавили парламентську меншість голосів, які потрібні для прийняття законів у Верховній Раді. «Із 156 народних обранців від партії «БЮТ» залишилося лише 105. Із 72 депутатів «НУ» залишилося 42. Інші парламентарі, так звані «тушки», продали партію, Україну, честь. Їм було мало зарплати і  зараз вони отримують від агентів Януковича гроші у конверті»,- сказав п. Олекса.

Наголосив нардеп і на «подвигах» влади, серед яких безпідставне підвищення цін на комунальні послуги, спроби підняти пенсійний вік, досягнення інфляцією рівня 41%,  процес приватизації ВАТ «Західенерго» зі скороченням 20% працівників, зміни до законодавства, що перетворюють країну майже на абсолютну монархію, утиски української мови. Щоб відвернути увагу людей від важливих проблем, прокуратура показово допитує Кучму та Литвина. Головні канали країни перебувають під контролем Януковича та показують лише те, що вигідно владі.  «Телебачення показує «блаженну» країну. Українці лише тацюють та співають»,- зауважив Олекса Гудима.

Народний депутат  також бачить небезпеку у питанні Українських церков, зокрема, він зазначив, що Янукович бачить тільки УПЦ МП, яка нам є ворожа. П. Олексій вважає, що якщо сьогодні ведеться боротьба проти УПЦ КП, то скоро візьмуться і за УГКЦ.

Питання від мешканців міста до народного депутата стосувалися проблем мови, причин провалу «помаранчевої» влади, тарифів на комунальні послуги, передумов для другого майдану, будівництва стадіону до Євро-2012, причин підняття заплат для чиновників за часів уряду Юлії Тимошенко.

За словами Олекси Гудими, він приїхав почути, що можна зробити, щоб не віддати Україну Януковичу, та пізнішепередати думки людей Юлії Тимошенко. Але подія виглядала більше схожа на попередню підготовку електорату до майбутніх виборів.

Наприкінці зустрічі нардеп закликав людей гололосувати так, щоб не опинитися в команді “проти всіх”. «Якщо комусь не подобається Юлія Тимошенко, нехай голосує за партію Арсенія Яценюка або «Свободу». Але не голосуйте “проти всіх” та за «Партію Регіонів»,- застеріг Олекса Гудима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *