У Жидачеві викрито афери із вирубкою дерев

За рішенням Галицького суду м. Львова арештовано двох лісничих жидачівської філії ДП «Галсільліс» і директора ТзОВ «Жидачівліс», яких звинувачують у розкраданні лісу. Під вартою вони пробудуть щонайменше два місяці, аж до суду.

Як повідомляє  Високий Замок, працівники державної служби боротьби з економічними злочинами ГУ МВС у Львівській області встановили, що ці посадовці, діючи за попередньою змовою, підтасували документи і завдяки маніпуляціям з паперами незаконно вирубали 235 дерев дорогих порід – дуба і черешні. 118 кубометрів «лівої» деревини було реалізовано за кордон, гроші від оборудки потрапили у кишеню спритників. Завдані цими особами збитки оцінюють у суму понад 390 тисяч грн.

Слідство почалося після виходу в етер телеканалу ЗІК  програми “Хто тут живе?” 16 березня 2011 року.

Встановлено, що вказівку на незаконну вирубку лісу давав директор ТзОВ «Жидачівліс». Цей посадовець, до речі, фігурує в іншій резонансній справі – про браконьєрство. Восени минулого року у Жирівському лісі було вбито рідкісну у наших краях тварину – самку лося… Слідство у цій справі досі не завершено, значною мірою через неповороткість міліції, що і дало змогу замести сліди. Правда, деякі з них залишилися. У «Ниві» підприємця слідчі знайшли шерсть лося.

One thought on “У Жидачеві викрито афери із вирубкою дерев

  1. Знайшли злодія ,просто комусь дуже бізнес напевно його потрібен от і взяли для початку .Доречі М.В. дуже порядна людина і це все наклепи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *