У міській раді виявили хабарника (оновлено)

Проти заступника мера Жидачева порушили кримінальну справу. Як повідомляє ZIK вчора, 14 лютого, працівники УДСБЕЗ України у Львівській області у приміщенні міської ради Жидачева затримали посадовця «на гарячому» у момент отримання хабара.

Службовець вимагав і отримав 800 доларів США за сприяння у отриманні рішення Жидачівської міської ради про надання дозволу на розміщення кіоску, у якому планували надавати послуги поповнення мобільного рахунку.

За цим фактом прокуратурою району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст.368КК України.

Міський голова Жидачева у розмові із кореспондентом «Високого Замку» зазначив, що очікував будь-яких випадів проти нього, жорсткої критики роботи, але на таке – не сподівався.  “Це мене ошелешило. Заступника я рекомендував на сесії, оскільки добре знав його по попередній роботі. За своїми професійними даними він підходив на цю посаду. За невеликий час праці у міськраді його роботу на довіреній ділянці було видно, претензій до нього я не мав. А те, що почув у понеділок, стало прикрою несподіванкою. Не знаю, що і думати…”,- прокоментував п. Володимир.

Нагадаємо, що у Жидачеві вже були випадки викриття хабарників, зокрема, 23 червня 2010 року за хабарництво було затримано заступника начальника держуправління земельних ресурсів у Жидачівському районі.

36 thoughts on “У міській раді виявили хабарника (оновлено)

 1. Облив брудом всіх, хто повірив Левку,тепер меру буде важко відмитись.

 2. А мер і відмиватись не буде. Всі вони однакові…питання лише в ціні!!! Хіба я не правий???, половину землі паркових зон уже продано попереднім мером, теперішній продасть і решту, повторюсь питання лише в запропонованій ціні!!!

 3. От не розумію!!?? чому знищувати повідомлення?? Що правда в очі заколола??? Демократія, свобода слова…, де ви її бачили, якщо навіть на форумах районних центрів фільтрують думки людей!! ЯК ВАМ НЕ СОРОМНО???

 4. Сашка, всі повідомлення проходять попередню модерацію. Ваше перше повідомлення ще не було узгоджене на час написання Вашого другого повідомлення.

 5. Опа! хтось, передчасно запанікував)))

  До слова, мені для повного щастя бракує 8 соток, акурат навпроти костьолу (місце хороше ятки ставити) пропоную одну сотку $ за одну сотку (все шо зара можу дати), якшо пропозиція зацікавила пишіть сюди.

  А ше можу запропонувати на обмін ділянку 10 соток з фундаментом в с.Загурщина в елітному передмісті Жидачева на ту саму ділянку біля костьолу. Ну то як??? Чекаю пропозицій.

 6. Прикро визнавати,але Сашка правий.Нічого не змінилося,ті самі обличчя,ті самі поступки.

 7. Не думаю, що затримання одного службовця змінить кардинально ситуацію. Хабарі як брали, так і будуть брати на усіх рівнях влади. Єдиним наслідком такого “викриття” може бути підвищення тарифної сітки хабарів через підвищення різику та страх службовців.

  Думаю, що винен не тільки той, хто бере хабар, але і той, хто дає. Тому варто підприємця також на допит викликати і придивитися до його діяльності!

 8. Розмовляв з мером,почув від Левка В.С.,те в чому і не сумнівався.Мер не причетний до цего хабаря,більше того,посаду другого заступника буде скасовано.Передвиборчі плани залишаються в силі,на мою думку потрібно загальними зусиллями помогти меру.Ми внесемо на розгляд міськради проект побудови бані на 40-50 мість,не сауни для мажорів та місцевих феодалів,а бані,для людей,з доступною ціною,не більшою, ніж коштує баня у м.Ходорові.

 9. був також з мером… побачив,що він те й і робить що до нічого не причетний..
  загальні зусилля – це коли мером не будуть керувати люди. які ні у чому не розуімються…ті ж самі люди.що він понабирав на роботу ,будуть дотримуватись закону .маю на увазі людського і державного… тоді й про спільні зусилля можна говорити.
  а зараз – все блеф…не думаю що питання бані таке вже і актуальне…
  от питання туалету – то так

 10. Туалет буде побудований коло котельні,між міськрадою і господарським магазином.

 11. він там і був колись.. просто раніше усі кричали,щоб його звідти забрали… а тепер вертаються радянські часи
  а ГОЛОВНЕ, не туалетом єдиним живе місто…
  меру потрібно показати,що його команда діє в рамках закону… усі його довірені особи – Д….й. Г….а, С…і, та іже з ними.. тоді йому повірять і будуть підтримувати… а поки так …. “поговорили…. та й усе…

 12. Для початку попробуйте, хоть щось самі побудувати,а вже потім критикуйте…

 13. для початку попробуйте самі дотримуватись закону а тоді вже пишіть і говоріть щось іншим

 14. “Упрямство достоинство ОСЛОВ!!!”

 15. Депутати-свободівці вимагають відставки міського голови Жидачева та його заступника!!!

  28 лютого 2011 року відбулася сесія Жидачівської міської ради, на якій фракція ВО “Свобода” заявила про рішучий протест проти корупції і хабарництва серед керівництва міської ради.

  Підставою для такої заяви стало затримання працівниками СБУ першого заступника міського голови Жидачева Ігоря Камінського. Свободівці вимагали негайного звільнення хабарника з посади, оскільки це не перша кримінальна справа проти нього. Депутати від ВО “Свобода” звернулися до депутатського корпусу міської ради негайно розпочати процедуру висловлення недовіри міському голові Володимирові Левку, який використовуючи свій досвід першого секретаря райкому компартії, зібрав у міській владі злодіїв-хабарників.

  На жаль, в депутатського корпусу забракло політичної волі та громадянської свідомості, аби підтримати протест свободівців і виступити проти корупціонерів та хабарників!!!
  Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”

 16. не потрібно говорити за всіх депутатів чого їм забракло…є прописані у законі норми .коли оголошують недовіру меру…
  а відносно заступника – триває слідство…

 17. до ростислав це ви себе маєте на увазі?
  напишіть три чіткі та конкретні речі,що ви зробили для Жидачева

 18. Все,що я зробив і доброго,і поганого,відповідати мені одному.Ніхто з вас, за мене відповідальність не понесе,якщо маєте факти моєї злочинної діяльності,ви знаєте куди звертатись.Пане geoСЛЕ!

 19. ростислав, George, прошу не перетворювати коментарі у засіб звинувачень та вирішення особистих конфліктів. Всі особисті питаття вирішуйте особисто із опонентом.

  Депутати-свободівці вимагають відставки міського голови Жидачева та його заступника!!!

  Хабарі брали, беруть і будуть брати! Проблема не у керівниках, а в ментальності людей та у системі загалом.
  Немає речей, які не продаються, є люди, які недостатньо платять за них.

 20. депутати-свободівці повинні знати ,що згідно регламенту голосування за недовіру меру мало бути таємним… а внесення питання про недовіру також мало бути наперед підготовлене…
  свободівці повинні бути юридично грамотними і все у них вийде…

 21. до ростислава: як не крути але підстав до недовіри мера придостатньо. Хто назначав зама? хто за нього повинен нести відповідальність? За його роботу? І якщо ви відповісте що не мер то ви і є осел і нехай вам на вуха лапшу вішають. Я ніколи не повірю що мер не був в долі

 22. Вася, нехай буде по вашому,а хочете мене пообзивати, ви знаєте де мене знайти,так буде достойно чоловіка, яким ви себе вважаєте.Краще з розумним загубити, аніж з Васьою знайти

 23. ростиславе, я не знаю де вас найти. Ви дайте адрес і будем когось “губити”

 24. xabari navchulu mu davatu sami i ix daemo, dlya podalchogo ix vidmuvannya

 25. to ростислав
  1. давайте ви самі найперші закриєте у пятницю кафе ( піст). з 18 год. все-таки хресна дорога
  2. взагалі будете працювати ( ваше кафе) тільки до 22 год. як прийнято рішенням міської ради.
  3. ось тоді ви покажете,що у нового мера – нормальна команда.
  а поки УСІ ВИ – його команда – не будете дотримуватись закону, немає про що говорити

 26. Куди люди подінуться,якщо я закрию,може ви їм організуєте дозвілля.На рахунок роботи кафе, так та ж міськрада продовжила роботу нам у випадку відзначання ювілеїв.Прийдіть, я вам дам копію рішення.Якщо вам не подобається 50Х50,просто не ходіть туди,але не розписуйтесь за всіх,а ходити в піст по барах чи ні,це вже кожного власна справа.Іпри чому тут мер і тим більше його команда.

 27. ну насмішив… а що 50 на 50 дозвіллля організовує .. а мені все здавалось що тупо споює малолітніх діток. взяли у батьків гроші на живчик . а самі пивасик у доброго дяді ростика пють..
  і що у вас в кожну пятницю-суботу-ювілей????
  не смішить… мер як раз тут дуже до речі… куди дивиться? чи ви з ним заодно? кришуєте?

 28. я не знав .що 50 на 50 – то тільки так для людей. а нічого у власну кишеню.. ну не смішіть людей… я вас прошу…

 29. Більшість відвідувачів кафе іншої думки,про це свідчить книга скарг і пропозицій,але і такі як доктор мають свою думку,якщо то їхня думка.

 30. СТОП!!! Ви заголовок теми читали???? Тут взагалі то про хабар написано, а не про те, як і коли працює кафе 50*50!!! Так що не засмічуйте обговоренями не по темі…відкриється гілка про кафешку 50*50 туди і ззапрошуємо поговорити, а тут інша проблемка…корупція і хабарництво!!!

 31. ну що, хлопаки, то називається: говорили балакали-сіли заплакали. зам мера знову на роботі. так що, якщо хтось хоче якесь рішення-готуй бабло.

 32. Для Левка це початок кінця,а я прошу вибачення у людей яких я переконував,що мер до цього не причетний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *