Стихійній торгівлі – «НІ»

Підприємці торгового центру «Ніка» закликають «стихійних торговців» до чесної конкуренції. Про це розповіла приватний підприємець  К. Русин 30 березня 2011р. на розширеній нараді у міській раді.

Як повідомляють на сайті міської ради, підприємці торгового центру незадоволені тим, що громадяни, які здійснюють самовільну торгівлю по вул. М. Грушевського, вздовж огорожі недіючого кладовища, не оплачують електроенергію та орендну плату. Часто такі продавці не є зареєстровані у ДПІ як суб’єкти підприємницької діяльності і не сплачують податку. Таким чином, вони можуть продавати товар по нижчих цінах, ніж це роблять торговці стаціонарного ринку.  Тому за таких умов не можна говорити про чесну конкуренцію.

Директор торгового центру Р.Денис закликав громадян, які займаються стихійною торгівлею, здійснювати свою діяльність на законній основі за умови чесної конкуренції на території ринку.

Крім звернень підприємців торгового центру «Ніка», є і законні підстави ліквідації торгівлі біля недіючого кладовища. Рішеннями №1617 від 21.06.2007р. та №2506 від 25.03.2008р. міська рада визнала недіюче кладовище ландшафтно-меморільною зоною та заборонила розміщення об’єктів, малих архітектурних форм вздовж його огорожі.

Тому наприкінці зустрічі учасники розширеної наради прийняли рішення ліквідувати стихійну торгівлю у заборонених місцях та облаштувати ринок для торгівлі молочними продуктами на території  паркової зони по вул. Грушевського.

1 квітня спеціальна комісія провела рейд по місцях стихійної торгівлі. Всіх підприємців попередили про те, що з 4 квітня вступає в силу заборона на проведення вуличної торгівлі в районі вул. Грушевського вздовж огорожі старого кладовища.

Редакція сайт www.zhydachiv.in.ua сподівається, що це рішення буде втілене у життя, а не залишиться тільки на папері, як і два попередніх рішення, наведених вище. З іншого боку надіємся, що міська рада подбає про те, щоб забезпечити людей територією для проведення торговельної діяльності. Адже, заборонивши торгівлю у цих зонах, керівництво міста позбавляє окремих підприємців можливості заробити на прожиття.

3 thoughts on “Стихійній торгівлі – «НІ»

 1. 30 березня 2010р.

  тут, мабуть, помилка.

  Тому наприкінці зустрічі учасники розширеної наради прийняли рішення ліквідувати стихійну торгівлю у заборонених місцях та облаштувати ринок для торгівлі молочними продуктами на території паркової зони по вул. Грушевського.

  нема слів!!! тепер ще й парк будуть засмічувати!!!

 2. тут, мабуть, помилка.

  Так. Дякую за зауваження.

  нема слів!!! тепер ще й парк будуть засмічувати!!!

  Люди вже привикли, що пакові зони перетворюють на зони торгівлі. Тому, як то кажуть, “не привикати”.

  P.S. Станом на понеділок, 4 квітня, торгівля біля огорожі йде жвавим темпом.

 3. походу, хочуть загнати всіх у торговий центр і гребти бабло з оренди…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *