Старий міст – нова проблема

Через діяльність зловмисників-металошукачів виникла загроза нещасних випадків на старому мості через річку Стрий.

Новий міст через річку Стрий був відкритий у 2004 році. З того часу про старий міст забули. Згодом через аварійний стан мосту в’їзд на нього було перекрито та встановлено відповідні попереджувальні знаки. Але мешканці Жидачева та довколишніх сіл і досі використовують старий міст для пішого переходу чи велосипедного переїзду. Часто на аварійному мості можна побачити молодь, яка милується краєвидами річки Стрий. Влітку старий міст слугує переходом на пляж, який є на протилежному березі річки.

Цього року міст став ще небезпечніший.  Причиною цього стали злочинні дії зловмисників, які  вночі не тільки знімають бетонні тротуарні плити, але і демонують металеві перила, які потім здають у пункти прийому брухту.

Через ці факти міська рада звернулася у райвідділ міліції м. Жидачева з метою припинити злочини та покарати винних.

Оцінити критичний стан аварійного мосту можна, переглянувши фото.

5 thoughts on “Старий міст – нова проблема

 1. Проблемі міська рада не зарадить. Оберігати старий міст, підтримувати в безпечному стані – це додаткові витрати з міського бюджету…
  Думаю одого разу просто завалиться під час чергової повені (в Калуші теж так було з мостом через р. Лімницю).
  Демонтувати міст? – не в тій країні він збудований…

 2. Спробував ознайомитися із міським бюджетом, щоб зрозуміти, чи закладені якісь кошти на “підтримку” старого мосту. На жаль, інформація на Сайті міської ради про бюджет на 2011 рік не повна. Саме рішення є, а додатки, на які посилається рішення, щодо головних розпорядників коштів(№3) та перелік об’єктів для фінансування(№4) відсутні.
  Контактна особі міської ради повідомила, що відповідні зміни на сайті будуть внесені. Чекаємо…

 3. Проблеми Жидачіва не тільки в мості а в тому як підлітки по ньому ходять.Томущо а Жидачіві не має дискотек і діти ходять по мості.Чому в селах вона є а в Ждачіві ні.Де має діватися молодь.Тому виникає проблема дитячого алкоголізму і куріння!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. ЦЕ ПРАВДА КУДИ МАЮТЬ ДІВАТИСЯ ПІДЛІТКИ???????????

 5. Олена, Оля(в одній особі)!

  Ви двоє справді вважаєте, що підлітки ходять по мості через те, що в Жидачеві дискотек немає? Можна на дискотеку піти у 50х50 чи Фору. Зрештою, були спроби відкрити дискотеку в клубі. Про результат ви можете прочитати в коментарях до цієї статті: http://www.zhydachiv.in.ua/2010/vidkryttya-dyskoteky-v-zhydachevi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *