Різдвяний концерт від ансамблю “Удеч”

У міському будинку культури “Папірник” 22 січня відбувся Різдвяний концерт, організатором якого став ансамбль народного танцю “Удеч” МБК.

Швидко минули Різдвяні свята і від куті та пампухів залишилися лише спогади. Ще раз перейнятися духом Різдвяних свят глядачам допомогли учасники концерту, а саме вихованці дитячої музичної школи, ВІА “Український Формат”, жіночий вокальний ансамбль “Мальви”, гурт “Черемшина”, ансамбль народної музики “Цісарський бубен”, народний ансамбль танцю “Молодість” РНД. Основою програми стали чудові танцювальні постановки ансамблю народного танцю “Удеч”, які створили незабутній святковий настрій всім присутнім. Всіх артистів переповнений зал проводжав оваціями.

Після закінчення концерту на сцені виступив міський голова Жидачева Володимир Левко. Він привітав мешканців міста із Днем Соборності України. Це свято щорічно відзначається 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Також п. Володимир Левко від імені Міської ради та мешканців міста подякував організаторам та учасникам концерту за подаровані 2 години чудового відпочинку.

Учасники ансамблю народного танцю “Удеч” висловили щиру подяку міському голові п. В. Левкові, голові райдержадміністрації п. С. Ковалю та спонсорам за сприяння у пошитті сценічних костюмів. Слова подяки прозвучали також на адресу засновника та попереднього керівника ансамблю Станіслава Порвіша.

3 thoughts on “Різдвяний концерт від ансамблю “Удеч”

  1. На першій фотці, третя зправа-то я!

  2. Нічого гарного,як написано не побачила,а особливого в танцях,одноманітність з іншими костюмами.

  3. Ці люди дуже талановиті,а особливо ансамбель “Удеч” та їхній керівник.Низький вам поклін за вашу творчість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *