Результати конкурсу Міс та містер Жидачева 2011

19 лютого 2011 року Жидачівський будинок культури «Папірник» знову зустрічав зіркових гостей та численних глядачів. А все тому, що відбувався конкурс «Міс та містер Жидачева 2011». Ініціаторами та організаторами конкурсу виступили директор Центру творчості для дітей та молоді Оксана Полівчак та приватний підприємець Мар’ян Микита.

У конкурсі взяли участь 12 учасників: за право називатися найкрасивішою дівчиною та найелегантнішим хлопцем Жидачева боролися шість красунь та шість легінів відповідно.

Зірковими гостями та членами журі були  Амадор Лопес (найяскравіший персонаж телепроектів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками»)  та співачка Zоряна ( фіналістка проекту “Свіжа кров” на каналі М1). Також до суддівської колегії увійшли Андрій Лавровський(тиліст-перукар), Ірина Фільварків(aрт-директор салону “OPEN” в м.Київ ) та Мар’ян Микита.

Конкурсна програма розпочалася із номеру «Візитка», у якому конкурсантам пропонувалося представити себе перед публікою та журі. Учасники конкурсу розповіли про себе та спробували навести аргументи, чому саме вони варті титулу Міс чи Містер Жидачева. Продовженням шоу став жартівливий танцювальний номер «Одного разу на березі річки Стрий».

Свої здібності конкурсанти показували у номері «Я творча особистість». Цьогорічний конкурс видався щедрим на танцюристів. Учасники намагалися завоювати прихильність журі танцювальними композиціями у різноманітних стилях,  а саме: румба(Бурчин Віталій), сучасний танець(Николин Іванка ),  джайв(Ронський Ростислав), танець у стилі контент(Ониськів Роман та Лесюк Юля), танець у стилі електроденс(Василишин  Ярослав), власна танцювальна композиція «Романтичне побачення»(Маслій Олег). Вокальними навиками пробували вразити присутніх Оксана Хром’як, Гармасій Соломія, Денис Оксана. Найбільш оринігальниим у номері «Твій талан» були Мигович Галина з піснею «Beautiful» та власним акомпонуванням на фортепіано та Рудік Володимир із комендійною постановкою у стилі Чарлі Чапліна.

Останнім та вирішальним номером конкурсу «Міс та містер Жидачева 2011» був вихід у стилі ретро. Завданням учасників було розкрити свою особистість через костюми у стилі минулого століття.

Девізом конкурсу були слова: «Краса, талант, добро – завжди поруч». Тому, крім природньої вроди та талановитості, оцінювалися волонтерські навики конкурсантів у майстерні добрих справ. Учасники повинні були проявити свої лідерські та організаторські здібності, зібравши кошти на реалізацію однієї із доброчинних ідей. Переможцями організатори визнали Юля Лесюк та Оксану Хром’як з ідеєю «Десять промінчиків надії», яка полягала у зборі коштів для придбання речей першої необхідності для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки, ліків для онкохворих дітей м. Жидачева.

Не давали сумувати глядачам у перервах між виходами конкурсанток співачка Zоряна та шоу-балет «Rumberos» під керівництвом Амадора Лопеса. Вдячні глядачі заспівали для Амадора Лопеса його улюблену українську пісню «Чорнобривці». Учасник батету «Rumberos», випускник жидачівської гімназії Олег Серафин після виступу подякував організаторам за теплий прийом у рідному Жидачеві. «Мені дуже приємно виступати у будинку культури «Папірник», бо саме тут я робив свої перші кроки на сцені»,- сказав Олег.

Протягом 3-х годин журі пильно стежило за кожним учасником конкурсу. Тож кульмінаційним моментом конкурсу “Міс та містер Жидачева 2011”, стало оголошення переможців. У підсумку призові місця розподілилися так: віце-міс Жидачева стала Мигович Галина, віце-містер – Рудік  Володимир, міс Жидачева 2011 – Лесюк Юля та містер Жидачева 2011 – Маслій Олег. Всім учасникам конкурсу міський голова Володимир Левко вручив подарунки від Жидачівської міської ради. А переможці отримали цінні призи від спонсорів конкурсу.

На сторінках Інформаційного порталу Жидачева відбувалося онлайн голосування у номінації «Міс та Містер інтернет симпатій Жидачева 2011». Кожен бажаючий впродовж одного місяця мав можливість віддати голос за свого фаворита. Переможцями голосування стали Хром’як Оксана та Василишин Ярослав, які були нагороджені грамотами та призами від редакції сайту www.zhydachiv.in.ua.

Наступного дня 12 конкурсантів спільно з організаторами, запросивши Амадора Лопеса і балет “Румберос”, відвідали дитячий притулок у с.Бортники. Ця поїздка стала можливою завдяки коштам, які діти зібрали під час благодійної акції “Майстерня добрих справ”.

12 thoughts on “Результати конкурсу Міс та містер Жидачева 2011

 1. Амадор звісно звізда,

  Організаторам висловлюю велику пошану, що змогли його зацікавити.

  Сподіваюсь цей склад жюрі нарешті був справедливим, шось ніхто не пише свої ображені відгуки.

  Певно так і є.

  Ну і нет голосування закінчилось прогнозовано, тепер чекаємо виплати гонорару Адміну сайту за справедливе забезпечення виборної процедури.

  Чи може зацікавлені вже забули про свої обіцянки ???

 2. все було просто ze best)))))
  не знаю чи хтось у Жидачеві ще таке втне….
  думаю якщо б частіше були такі заходи наше б місто процвітало…

 3. Амадор Лопес-плуг,краще би зірка Василь приїхав!

 4. 1 ти про голосовуння опше викупив мены якраз треба виплатити 1000 грн адмыныстратору яж виграв мишку ! хахахаххахахаххаххахахах !

 5. нарахунок організаторів,хватить “піарити” Мар”яна Микиту! майте совість!!!під його іменем і його ,як вже зрозуміло, уявним магазином модного одягу “ZARA” було проведено два досить гучних конкурси…де той магазин???наобіцяв золоті гори,а сам тепер ходить і очі ховає…
  дуже “порядно”…..гарній ініціатори і спонсори….

 6. До 1, грошей ніхто не обіцяв. Обійшлося лише звинуваченнями фанатів у сторону своїх опонентів у підкупі адміністрації сайту.

  Настільки люди недалекі, що надходили звинуваченні у тому, що навіть дана сттатя проплачена 🙂

  Шкода, що не було інтелектуального конкурсу… Бо рівняти всіх по наперед підготовлених конкурсних завданнях – неправильно. За наявності такого конкурсу деякі учасники не пройшли б і відбіркового туру. Для прикладу, спробуйте зрозуміти, що один із конкурсантів мав на увазі:

  1 ти про голосовуння опше викупив мены якраз треба виплатити 1000 грн адмыныстратору яж виграв мишку ! хахахаххахахаххаххахахах !

 7. та хай чувак, маю на увазі М…М…. тішиться…піаром…що вам жалко?

 8. та скільки можна дурити людей?!
  має бути хоть якесь елементарне мінімальне почуття совісті..

 9. Andr1y

  я собі погнав(то була іронія) просто тут пишуть про страшну корупцію у голосуванні так ніби там головний приз ноут бук чи машина хд )

 10. з вищеподаних коментарів видно, що до адміністратора сайту чіпляються якісь засздрісники. так можна м’яко їх назвати
  є конкурс, є фаворити. є незадоволені. головне,що людям свято сподобалось. і дітям сподобалось. а це для кого робиться? явно не для спонсорів… це для дітей робиться..
  але у нас дуже хочуть показати себе через власну ницість…

 11. Хочу ше за саме проведення вечору подякувати представникам МГО “Вектор” які долучились до цього заходу власною працею!!!

 12. подяка для “Вектора” і для всіх,хто долучився до свята є в газеті 2Удеч сьогодні і на сайті
  центру творчості для дітей та молоді.
  даний портал є виключно авторським правом адміністратора. то це його ПРАВО описувати події такими, якими він побачив…тому мені інколи не зрозуміло втручання у його добровільну ( БЕЗ ГРОШЕЙ,,,,,,,,,,) роботу.
  це стосується ……….
  а людям, які без грошей щось роблять не вірять люди, які ніколи цього не робили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *