Про вплив новітніх медіа технологій на молоду людину представники УКУ говорили із школярами м. Жидачева

15 грудня в Жидачеві відбулась презентація Українського католицького університету перед старшокласниками міста. Презентували Університет для усіх шкіл міста в актовому залі ЗОШ №2.

Команда УКУ приїхала до міста з презентацією Університету та лекцією Сюська Петра,тренера Інституту громадського лідерства та управління УКУ про вплив новітніх технологій на молоду людину.

Тренер говорив про позитиви та негативи використання новітніх технологій в буденному житті молодої людини. Позитиви назвали самі школярі, лектору ж довелось наводити негативи.

Петро розповів про експеримент, коли групі молодих людей запропонували відмовитись від Інтернету, мобільних телефонів та інших технологій. У результаті протягом доби молодь відчувала себе стривоженою та самотньою.

Леся Крижанівська школярка Жидачева теж хотіла спробувати прожити день без технологій, але у неї не вийшло. Інша ж школярка Світлана Прокопенко коментує тему лекції: «Я не маю залежності від технологій. Хоча, коли їду до школи – дорога довга, то завжди включаю плеєр. Без музики все-таки на можу. От від комп’ютера, Інтернету у мене немає такої великої залежності».

Лекцію слухали також вчителі, зокрема Салій Іван Євстахійович, вчитель ЗОШ №2 стверджує: «Цікаво було послухати. З інформаційними технологіями знайомий, бо мої сини програмісти. Дуже багато правди є в тому, про що розповідав хлопець. Часом самого затягує. Сядеш і не можеш відірватись. Взагалі цікаво і про сам Університет.»

Презентуючи Університет гості розповіли про про навчальні програми, на які можна вступити після школи та магістерські програми, куди вступають студенти після четвертого курсу з українських університетів.

В УКУ можна вступити на історію, богослов’я, соціальну педагогіку та журналістику. Можна також додатково вивчати біоетику, психологічне консультування, некомерційний маркетинг, управління неприбутковими організаціями, менеджмент та адміністрування. Окрім цього, щоліта вуніверситеті відбуваються літні школи. Тут можна вивчати англійську, італійську та німецьку мови, богослов’я, філософію та іконопис.

3 thoughts on “Про вплив новітніх медіа технологій на молоду людину представники УКУ говорили із школярами м. Жидачева

  1. УКУ – це організація, створена жидами для ліквідації українськості. В Одесі вони діють спільно з партією “Родіна”. Мета УКУ – нівеляція всіх питомих ознак української свідомості, підготовка заробітчан для Європи, прибиральниць та холуїв без роду без племені.

    Бійтеся данайців…

  2. одесит, цікава теорія. Але жодних фактів Ви не навели. А без цього аналогічно можна говорити і про будь-який інший вуз.
    Але хотів би від вас почути, які конкретно дії УКУ спрямовані на нівеляцію української свідомості і яким чином даний вуз готує прибиральниць?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *