“Нас підтримує Мистецтво і Бог”

Ви віддаєте перевагу сидіти вдома прохолодними зимовими вечорами, переглядаючи сторінки в інтернеті чи дивлячись телевізор? Якщо це твердження для Вас правдиве, то знайте, що Ви багато втрачаєте. Зокрема, минулої неділі, 23 січня, у міському будинку культури “Папірник” відбувся незабутній концерт, присвячений Дню Соборності України.

Заповнений зал… У перших рядах сидять поважні представники влади, сивочолі ветерани УПА.

З нагоди урочистості виступили голова Райдержадміністрації п. Сергій Коваль, голова Жидачівської районної ради п. Ігор Кос, представник ВО “Свобода” п. Петро Михайлишин, які привітали мешканців міста з Днем Соборності України.

Офіційна частина святкування Дня Соборності України завершилася виступом голови районного проводу УПА Григорія Дидини.  П. Григорій зауважив, що на січень місяць припадає декілька важливих подій – одні події знаменні, а інші дуже болючі. 1 січня народився Степан Бандера – один з тих героїв, які вели за собою націю і ми зобовязані передати нащадкам пам’ять про нього. Друга подія – Злука українських земель. Остання історична згадка – це Крути, де героїчною смертю загинуло 300 юнаків, що захищали Київ від наступу значно чисельнішої армії Муравйова. П. Григорій наголосив на тому, сьогодні, як і у ті часи, Злука є, але справжньої єдності між людьми немає. Керівники держави не можуть знайти спільної мови, кожний хоче бути «гетьманом». Наприкінці виступу п. Григорій Дидина висловив сподівання, що ми доживемо до того часу, коли наша держава стане цілісною та сильною країною.

Урочиста частина концерту була організована Ходорівською музичною школою та розпочалася виступом хору викладачів під диригуванням Ольги Кобринович.

Проникливо та чарівно прозвучали твори у виконанні вокальних ансамблів “Ромашка” та “Калина” (керівник Ольга Кобринович). На високому професійному рівні прозвучали музичні твори у виконанні тріо бандуристів (керівник Олеся Вавричин), дуету саксафоністів, квартету сопілкарів та квартету кларнетистів (керівник Орест Баковський).

Останнім акордом та справжнім апогеєм концерту став ще один вихід на  сцену хору викладачів Ходорівської музичної школи. Солістами хору були Наталя Кухарська, Ірина Шемечко, Оксана Гадала, Григорій Вавричин, які дивували і захоплювали кожного присутнього своїми чудовими та сильними голосами.

Після закінчення концерту ведуча Світлана Добровольська представила колективи, які виступали на сцені будинку культури. Вдячні глядачі із вигуками «Браво» стоячи аплодували всім викладачам та учням Ходорівської музичної школи за подаруване чудове свято мешканцям Жидачева.

Диригент хору Ольга Кобринович в особистій розмові висловила вдячність за підтримку голові Жидачівської районної ради п. Ігору Косу, керівнику відділу туризму та культури Жидачівської районної ради п. Орисі  Снігурі,  а також керівнику відділу освіти п. Роману Свередюку за допомогу з транспоттним забезпеченням. «Нас підтримує Мистецтво і Бог»,- лаконічно підсумувала п. Ольга.

One thought on ““Нас підтримує Мистецтво і Бог”

  1. а нас ніхто не підтриммує,крім нас…правда,Жидачів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *