“Ми працюєм на прогрес…”

Центр творчості

Саме такі слова найкраще характеризують роботу працівників Жидачівської районної централізованої бібліотечної системи, які стали переможцями другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету програми «Бібліоміст». І 30 вересня, у день працівників бібліотек, відбулися урочистості з нагоди відкриття пунктів безкоштовного публічного доступу до Інтернету в  м. Жидачеві та у бібліотеках-філіях: смт. Гніздичів, смт. Журавно, м. Ходорів.

У рамках програми «Бібліоміст» Жидачівська РЦБС отримала 10 комп’ютерів, 4 сканери, 4 принтери та 4 комплекти мережевого обладнання,  Жидачівська райдержадміністрація у бібліотеках учасниках програми провела ремонти, встановила засоби охорони,  виділила 15тис. грн. для закупівлі комп’ютерних столів і крісел та оплати за підключення інтернету до кінця 2011 року.

Під час урочистості у м. Жидачеві регіональний представник програми «Бібліоміст» у Львівській області Юлія Галій подякувала представникам влади за підтримку, а працівникам бібліотеки за ініціативність, в наслідок якої відкрито нові пункти безкоштовного доступу до Інтернету.

Представники районної та міської влади у своїх виступах вітали всіх бібліотекарів із професійним святом, а також дякували їм за наполегливу та віддану працю.

Ініціатор участі у конкурсі, провідний бібліотекар Леся Басник зауважила, що без підтримки дирекції бібліотеки та співпрацівників нічого не вдалося б досягти.  Працівники Жидачівської бібліотеки пройшли спеціалізовані курси і вже 7-й рік поспіль допомагають читачам освоювати роботу в Інтернеті. Саме цей досвід, на думку п. Лесі,  допоміг правильно поставити цілі, а згодом,  перемогти у конкурсі.

Лариса Лугова, директор Львівської обласної бібліотеки для дітей повідомила, що Жидачівська бібліотека входить в десятку найкращих та найпрогресивніших бібліотек області та заохотила владу міста та району продовжувати підтримувати бібліотеку, щоб вона стала культурним центром міста.

Голова благодійного фонду “Добре Серце” Олег Канівець під час виступу наголосив на важливості професії бібліотекаря. “Бібліотеки – це аптека для душі, яка допомагає людям знайти віру, надію і любов”,- сказав меценат. З нагоди дня бібліотекаря від фонду “Добре Серце” п. Олег подарував всім працівникам бібліотеки квіти і привітальні листівки.

Також бібліотекарів зі святом вітали учениця Жидачівського НВК Оксана Касараба та методист районного відділу освіти Ольга Прокопів.

Наприкінці урочистостей присутнім запропонували переглянути привітальний ролик з нагоди дня бібліотекаря за участю відомих діячів сфери культури. Пропонуємо і вам переглянути це відео.

2 thoughts on ““Ми працюєм на прогрес…”

  1. Молодці! Успіхів нашим бібліотекарам у їх просвітницькій роботі.

  2. а “Меценат)” це хто? бізнесмен з києва?)) сміх тай годі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *