Керівники району долучилися до закладення нового парку

6 квітня працівники Жидачівської райдержадміністрації, представники відділів, управлінь, районних служб, установ та організацій (273 особи), в рамках проведення весняної толоки, взяли участь у закладенні лісопаркової зони на околиці м. Жидачева, яка в перспективі буде розміщена на площі близько 20 га.

А напередодні, заради втілення цього проекту, Жидачівською міською радою та районною громадською організацією «ЕКО-Довкілля» започатковано акцію «Посади своє дерево у новому парку». За кошти громадської організації та благодійні внески закуплено 20 тисяч саджанців дуба. Лісопаркову зону заплановано створити біля р. Стрий на околиці м. Жидачева. У 2011 році для висаджування дерев підготовлено площу понад 6 га. Ця територія доволі часто попадає під затоплення. Громадською організацією розроблено проект, відповідно до якого у цій місцевості можна висаджувати саме дуб, бо інші породи дерев не виживуть. До акції залучено громадські організації, учнівську молодь, представників бюджетних установ, всіх небайдужих жителів міста та району. Акція розпочалася 14 квітня і триватиме до 18 квітня.

Джерело: Офіційний сайт Жидачівської РДА

Фото: Мирон Дубик

One thought on “Керівники району долучилися до закладення нового парку

  1. А деж молоді зами адміністрації які хочуть продати всю землю? Для кого ж ви садите ці дерева, а чи не для себе, як янукович?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *