Фонд братів Кличків обладнав новий спортивний майданчик

Квартальний комітет «За переїздом» став одним із дванадцятьох переможців всеукраїнського конкурсу «Клич друзів – граймо разом!». І вже 12 червня у місті Жидачеві на вулиці Січових Стрільців відбулося відкриття сучасного дитячого спортивного майданчика.

Проект «Клич друзів – граймо разом!» започаткувала благодійна організація «Фонд братів Кличків» за підтримки фундації «Кока-Кола». Як повідомила Дмитрієва Тетяна, координатор проекту, на конкурс надійшло 90 заявок з усіх куточків України. З них організатори відібрали 12, до яких і ввійшла заявка із нашого міста. За словами п. Тетяни, при відборі проектів перевагу мали населені пункти, де відсутня спортивна інфраструктура.Також організатори брали до уваги кількість дітей, які проживають у цих містах та чекають на спорудження майданчика. Важливим критерієм відбору був проект від сімей, які ведуть та пропагують здоровий спосіб життя та будуть регулярно проводити спортивні змагання та конкурси серед дітей.

На відкритті спортивного майданчика були присутні представники владних структур міста та району, духовенство і численні мешканці. Голова райдержадміністрації Сергій Коваль подякував організаторам конкурсу за їхню працю та спорудження спортивного майданчику в місті Жидачеві. Адже саме таким чином благодійна організація «Фонд братів Кличків» та фундація Coca-Cola формує в молоді такі погляди, які згодом допоможуть їй правильно дивитися у майбутнє.

Заступник міського голови Жидачева Ярослав Гаврильчук також висловив вдячність людям, які долучилися до спорудження нового спортивного майданчика та наголосив, що організатори конкурсу зробили правильний вибір, коли поставили “галочку” у списку міст-претендентів навпроти міста Жидачева.

З нагоди відкриття спортивного майданчика до мешканців міста звернувся представник компанії «Кока-Кола» Поверляк Ростислав. Він наголосив, що компанія «Кока-Кола» поставила собі за мету правильне виховання молоді, а тому займається популяризацію здорового способу життя.

Чотири священики жидачівського деканату провели обряд освячення спортивного майданчика.Отець мітрат Василь Юрів звернувся до присутніх із пастирським словом. Він побажав, щоб тут завжди було велелюдно, як і в той день. Але, оскільки поблизу знаходиться бар, то  о. Василь застеріг, щоб не було ситуації, яку псалмопівець описував словами «Вино веселить серце людини», але щоб завжди панував дух спорту та здорового способу життя. Отець Василь подякував організаторам та висловив надію на те, що це не останній майданчик для молоді, який освячується у місті Жидачеві. Бо скільки дітей замінили заняття спорту на розваги біля комп’ютера! Але, незважаючи на це, молодь дійсно потребує таких майданчиків та занять спортом.

На новоспорудженому майданчику організатори провели численні конкурси із баскетболу, футболу, волейболу, настільного тенісу, стрибків зі скакалкою, в яких активно взяли участь місцеві діти та молодь.

Тож висловлюємо подяку благодійній організації «Фонд братів Кличків» та фундації «Кока-Кола» за чудовий майданчик, який був споруджений у нашому місті. Дітей просимо бережливо ставитися до спортивного інвентаря.  Сподіваємося, що цей майданчик допоможе повернути традиції здорового способу життя, створить умови для спільного родинного дозвілля та буде сприяти зміцненню здоров’я дітей, адже саме це є головним завданням проекту «Клич друзів – граймо разом!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *