Фестиваль фольклорної творчості та вертепів

Сьогодні, 16 січня, Жидачів перетворився на другий Віфлеєм. А все тому, що саме у цей день відбувся районний фестиваль фольклорної творчості та вертепів “Звеселімо Різдво Христове“. Центральна частина міста наповнилася  героями різдвяних вертепів – мудрі царі, пастушки, ангели, жиди, циганки, Антипки – зібралися із цілого району.

Свято відбувалося на сцені біля міської новорічної ялинки та розпочалося о 13:00 виступом п. Олега Кизими, заступника голови Жидачівської райдержадміністрації з гуманітарних питань, який привітав присутніх та подякував всім колективам за те, що приїхали взяти участь у фестивалі.

Під час свята учасники тішили глядачів мелодійним співом, веселими діалогами Василя та Маланки, захоплюючими вертепами та сценками.

Закінчилося дійство близько 18 години, а кожен колектив отримав подячну грамоту.

Як повідомила п. Орислава Снігура, керівник відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації, такі фестивалі вже стали традиційними та проводяться вже 20-й рік поспіль. Цьогоріч у концерті взяли участь 28 колективів зі всього Жидачівського району.

6 thoughts on “Фестиваль фольклорної творчості та вертепів

  1. якби не зігнали , то б і не взяли ті 25 колективів участь…

  2. Іван
    критикувати завжди легше ніж робити!!!

  3. та нє. так робити то краще не робити , а критикувати. то досить вже того “загону людей на свята

  4. вперед!!! подавайте ваші зауваження і пропозиції у відповідні інстанції, вказуйте на помилки влади, нехай більше їх не допускає!!!
    якщо ви хочете щось покращити, змінити, то знайдете можливість!!!!!

  5. Що ви такі всі злі? Гарно все було, поржали на славу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *