
Багато хто пам’ятає той час, коли до збору брухту активно заохочували учнів навчальних закладів. От тільки, якщо раніше здавали непотрібний метал, то сьогодні все частіше у пункти прийому попадає крадений метал.
Вслід за фінансовою та політичною кризою в Україну прокралася моральна криза . Всупереч всім законам людської моралі зловмисники викрадають все, що має ціну. Ще кілька років тому особливою популярністю у злодіїв користувалися кольорові метали. Сьогодні увагу крадіїв не оминають і вироби із чорних металів. Про це свідчить той факт, що нещодавно міська рада звернулася у райвідділ міліції м. Жидачева щодо незаконного демонтажу злодіями металевих перил старого мосту.
У зимовий період ласою наживою для крадіїв стають дачні будинки. Сприяє цьому тривала відсутність господарів, які тільки із настанням весни зауважують наслідки “господарювання ” зловмисників. Як повідомляє сайт міської ради, у березні правоохоронці порушили кримінальну справу по факту викрадення дачної металевої споруди.
Пропонуємо Вам ознайомитися із ситуацією на дачних ділянках, розміщених у ходорівському напрямку.
У цих дачних будинках злодії вже встигли побувати та винести все цінне:
Можливо, на цьому місці колись знаходився дачний будинок:
Цю споруду злодії вже “підготували” до вивезення, розпилявши навпіл:
Варто додати, що нещодавно на сесії міської ради начальник Жидачівського РВ УМВСУ повідомив, що під час чергового рейду на металоприймальні пункти району, працівниками міліції було вилучено…і металеві надмогильні хрести. Багато з цих предметів людського вандалізму вже повернуті людям над могилами чиїх родичів були скоєні злочини. Однак не всі..! Тому людям, які виявили пропажу хрестів варто, як зазначив начальник міліції, звернутися в райвідділок, можливо серед знайдених є такий, що “оберігав спокій” ваших рідних.
Чи будуть нести відповідальність власники пунктів прийому металобрухту за те, що приймають у населення відверто врадений брухт(хрести з могил, перила з мосту і т.п.)?
Це вже питання не до мене, а до начальника міліції..:)