Дачні злодії

Багато хто пам’ятає той час, коли до збору брухту активно заохочували учнів навчальних закладів. От тільки, якщо раніше здавали непотрібний метал, то сьогодні все частіше у пункти прийому попадає крадений метал.

Вслід за фінансовою та політичною кризою в Україну прокралася моральна криза . Всупереч всім законам людської моралі зловмисники викрадають все, що має ціну. Ще кілька років тому особливою популярністю у злодіїв користувалися кольорові метали. Сьогодні увагу крадіїв не оминають і вироби із чорних металів. Про це свідчить той факт, що нещодавно міська рада звернулася у райвідділ міліції м. Жидачева щодо незаконного демонтажу злодіями металевих перил старого мосту.

У зимовий період ласою наживою для крадіїв стають дачні будинки. Сприяє цьому тривала відсутність господарів, які тільки із настанням весни зауважують наслідки “господарювання ” зловмисників. Як повідомляє сайт міської ради, у березні правоохоронці порушили кримінальну справу по факту викрадення дачної металевої споруди.

Пропонуємо Вам ознайомитися із ситуацією на дачних ділянках, розміщених у ходорівському напрямку.

У цих дачних будинках злодії вже встигли побувати та винести все цінне:


Можливо, на цьому місці колись знаходився дачний будинок:

Цю споруду злодії вже “підготували” до вивезення, розпилявши навпіл:

3 thoughts on “Дачні злодії

  1. Варто додати, що нещодавно на сесії міської ради начальник Жидачівського РВ УМВСУ повідомив, що під час чергового рейду на металоприймальні пункти району, працівниками міліції було вилучено…і металеві надмогильні хрести. Багато з цих предметів людського вандалізму вже повернуті людям над могилами чиїх родичів були скоєні злочини. Однак не всі..! Тому людям, які виявили пропажу хрестів варто, як зазначив начальник міліції, звернутися в райвідділок, можливо серед знайдених є такий, що “оберігав спокій” ваших рідних.

  2. Чи будуть нести відповідальність власники пунктів прийому металобрухту за те, що приймають у населення відверто врадений брухт(хрести з могил, перила з мосту і т.п.)?

  3. Це вже питання не до мене, а до начальника міліції..:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *