Жидачівська районна рада захистила Героя України Степана Бандеру

4 березня 2010 року відбулася президія Жидачівської районної ради, на яку було запрошено представників депутатських фракцій району та керівників громадських організації.

Метою зібрання було вирішення питання щодо підтримки звернення Львівської обласної ради до Європейського Парламенту з приводу Резолюції Європейського Парламенту щодо ситуації в Україні.

Результатом президії були наступні рішення:

  1. Підтримати звернення Львівської обласної ради до Європейського у Парламенту з приводу Резолюції Європейського Парламенту щодо ситуації в Україні та розглянути його на сесію районної ради
  2. Текст звернення депутатів районної ради опублікувати в народному часописі “Новий Час”
  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району розглянути звернення та прийняти рішення, в якому висловити свою думку.

У свою чергу, Українська Інформаційна Служба ініціює збір підписів під петицією, що закликає депутатів Європейського парламенту відмінити 20 пункт Резолюції ЄП по Україні, в якому європарламентарі закликають новообраного президента Віктора Януковича переглянути рішення щодо героїзації Голови ОУН Степана Бандери.

Петицію буде відіслано Президентові Європарламенту Єжи Бузеку, в Комітет ЄП з розгляду звернень, а також інціаторці скандальної поправки щодо Бандери польській парламентарці Лєні Коларській-Бобінській.

Всі бажаючі можуть ознайомитися та залишити свій піднис під петицією на сайті Українська Інформаційна Служба за посиланням: Звернення до депутатів Європарламенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *