За кого ж голосувати?

Швидко минув перший тур виборів Президента України, за результатами якого до другого  туру пройшли два кандидати: Віктор Федорович Янукович та Юлія Володимирівна Тимошенко.

Тепер всі, хто голосував за кандидатів, що не пройшли до другого туру, постали перед дилемою вибору: А за кого ж голосувати? Водночас ця ж частина виборців  стала ціллю у передвиборчій боротьбі кандидатів, які будь-якою ціною хочуть здобути прихильніть електорату.

Діючий прем’єр Юлія Тимошенко для завоювання голосів виборців Галичини активно використовує інтелігенцію та громадських діячів, зокрема, Богдан Горинь, Іван Драч, Левко Лук’яненко, Дмитро Павличко, Мирослав Попович, Ігор Юхновський закликали голосувати за Тимошенко.

Нещодавно відбулися збори влади району та міста Жидачева із лідерами політичних партій та громадських організацій Жидачівщини. На зборах, крім організаційних питань, розглядалося питання кого ж підтримати у другому турі. Думки розділилися на два полюси: одні закликали голосувати за Тимошенко, інші показували необхідність Не підтримувати жодного кандидата! До єдиної думки учасникам зборів так і не вдалось дійти.

Тож кожен повинен сам вирішити, у яку з трьох клітинок поставити позначку у виборчому бюлетені 7 лютого 2010 року.

2 thoughts on “За кого ж голосувати?

  1. Не підтримувати жодного кандидата!
    Хай хоч знають!

  2. “Саме так! Голосуйте проти всіх! Хай ми знаємо!”, сказав перебраний Янукович та єхидно посміхнувся, потираючи руки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *