“З Україною в серці” в Жидачеві

Всеукраїський тур “З Україною в серці” у підтримку одного з кандидатів у президенти України  не оминув і наш рідний Жидачів. 9 січня 2010 року всі охочі могли відвідати концерт за участю відомих на всю Україну артистів.

img_2081А посприяв тому, щоб концерт відбувся і в Жидачеві ,  п. Богдан Пісний, колишній мешканець Жидачева,  який впродовж 20 років займав посаду начальника Жидачівського райвідділу міліції. Нині п. Пісний є першим заступником директора Європейського університету у Львові. Та виступав він зі сцени як довірена особа Юлії Володимирівни Тимошенко і як виконавець авторських віршів. У доробку письменника 620 віршів, 3 опубліковані книги, та ще дві книги готуються до видання. 70 віршів п. Богдана  покладено на музику, вони увійшли до репертуару багатьох народних артистів України. Зі сцени  Богдан Михайлович прочитав свої вірші “Рідний край”, “Нам Бог дає випробування”, “Нам дуже часто видається”, “Пророк Шекспір”, “Час”, “Яблуневий туман” та інші.

img_2098Всі присутні змогли послухати чудові пісні у виконанні Мар’яна Шуневича та Олі Щербакової як у сольному виконанні, так і в дуеті “Не журись”. На вечорі пролунали пісні “Чарочка вина”, “Річко, моя річечко”, “Стожари”, “Осінь” та багато інших.

img_2088Важко не згадати виступ молодої співачки, лауреата пісенних конкурсів, кандидата економічних наук, викладача Університету внутрішніх справ Олі Марченко, яка через невдало підібраний сценічний костюм виглядала вульгарно! Хоча пісні п. Олі не зовсім відповідали створеному сценічному образу, все ж були ліричними та запальними. У її виконанні прозвучали пісні “Ми всі одна родина”, “Пісня про школу”, “Shady Lady”.

На жаль, крім агітації за  свого кандидата в президенти, не обійшлося без такого популярного в українській політиці “прийому”, як поливання брудом інших кандидатів!

img_2102Шкода, що спонсори таких концертів з’являються тільки напередодні виборів.   Невже кандидати думають, що такими акціями можна підкупити виборців? Невже думка артистів є настільки авторитетною у політичних питаннях?  Невже коротка спідниця може стати стимулом до зміни політичної орієнтації виборців? Ці питання риторичні…

5 thoughts on ““З Україною в серці” в Жидачеві

  1. супер стаття.. молодці!! побільше аналітичних роздумів, тоді цей сайт справді буде потрібним для громади нашого міста.

  2. Старше покоління аж за окулярами до кишень потягнулося 🙂

  3. а де сі ше в живу на таке подиве як не на сцені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *