Візитна картка Жидачева

Вокзал – головна візитна картка будь-якого міста. Саме від його вигляду залежить перше враження гостей про місце, куди вони приїжджають. Будівля вокзалу – це перша знайома і рідна споруда для тих людей, які повертаються додому.  Саме тому саме вокзал повинен зустрічати туристів та місцевих жителів своєю гостинністю та привітністю.

Зрозуміло, що можновладці та високопосадовці не часто бувають на вокзалах. Тому зробимо віртуальний тур по Жидачівському автовокзалі та спробуємо поглянути на нього очима туриста, який вперше потрапив у наше місто.

На території вокзалу туристів зустрічають:

Величезні ями на проїжджій частині вокзалу


Зарослі травою посадкові платформи


Облізла та поіржавіла вивіска «Жидачів»


“Комфортабельні” крісла у “залі очікування”


«Привітні» касові вікна


Відкриті каналізаційні колодязі, прикриті дошкою без будь-якого попереджувального знаку.


“Сучані” смітники на кожній із платформ

Тож хочу звернути увагу посадовців на цю проблему нашого міста, про яку всі мовчать. Не будьмо байдужими. Дбаймо про репутацію нашого міста в очах гостей.

17 thoughts on “Візитна картка Жидачева

 1. …мабуть, варто ще додати “сучасний туалет ХХІ століття”, підійшовши до якого “подих перехоплює” і від думок про жидачівський целюлозно-паперовий і сліду не залишається!
  Мені багато де доводилося бути в нашій “славній Україні”, але такої “слави” як в Жидачеві не бачив ніде!
  Керівники цього невеличкого містечка безперечно вважають себе представниками великої, роботящої, гордої нації. Але що зробили ті “роботяги” щоб в людини виникло бодай невеличке бажання ще коли-небудь сюди приїхати?! А щодо гордості, то жидачівські можновладці точно мають чим гордитись!

 2. А про туалет справді варто згадати. Другий такий я бачив хіба у Калуші в Парку культури ім. Івана Франка під час якогось свята. А взагалі не варто засмучуватися. Такі вокзали практично в кожному невеликому місті нашої держави.

 3. А взагалі не варто засмучуватися. Такі вокзали практично в кожному невеликому місті нашої держави.

  Думаю, що районний центр повинен мати кращий вокзал, як середньо статистичне мале місто.
  Крім того, половину приміщення вокзалу орендується під кафе. А сам вокзал як був страшний, таким і залишився.

 4. Шановний авторе, міська влада звернула увагу на висвітлену Вами проблему, проте, не все так просто як Ви гадаєте. Будівля автобусної станції не є власністю міської ради, тому як такого впливу на неї не має. Міський голова вже доручив зібрати інформацію по автостанції і підготувати матеріал, щоби якнайширше висвітлити згадане питання. Згодом ви зможете ознайомитися з результатами нашої роботи на сторінках міського веб-порталу. Дякуємо за увагу!

 5. Шановний авторе, міська влада звернула увагу на висвітлену Вами проблему, проте, не все так просто як Ви гадаєте. Будівля автобусної станції не є власністю міської ради, тому як такого впливу на неї не має. Міський голова вже доручив зібрати інформацію по автостанції і підготувати матеріал, щоби якнайширше висвітлити згадане питання. Згодом ви зможете ознайомитися з результатами нашої роботи на сторінках міського веб-порталу. Дякуємо за увагу!

  Шановна мерія. Все, що є на території міста має цікавити мерію міста і відповідно всі проблеми які існують повинні вирішуватись. Також прошу відповісти чому такий об”єкт як авто станція не є у власності міста і хто її передав в оренду і чому? Невже це так вигідно місту? Всім зрозуміло, що пан мер не має часу на ці проблеми, адже проводить значну частину часу в США і не вирішує проблеми міста.

 6. саме цікаво ТЕ і що наступний мер( з тих хто висувається в кандидати) також не буде цим цікавитись… мені здається,що Жидачів приречений….

 7. Ivan, а я так не вважаю
  не потрібно заживо всіх хоронити!
  приречені тільки ті, хто вважає, що вони приречені
  а вихід завжди є
  і надія вмирає остання 😉
  наше майбутнє у наших руках!!

 8. Якщо будемо мовчазно споглядати ті проблеми, які є у місті, то вони надовго залишаться невирішеними проблемами.
  Влада працює на мешканців міста. Тому не будьте байдужими і говоріть вголос, що Вас турбує. Тільки таким чином можна “достукатися” до влади. Хоча і це в спектрі останніх подій в державі не можна назвати фактом…

 9. Вивченням ситуації по автостанції міська рада активно займалась ще з 2006 року (як підтвердження цього розміщуємо листи та рішення). Звертаємо увагу на те, що протягом останніх років на даному підприємстві спостерігалась часта зміна керівництва. Складалось враження, що свідомо ведеться така лінія, що приведе підприємство до банкрутства. На листи міської ради керівники автостанції давали обіцянки про виконання, але нічого не виконувалась через скрутне фінансове становище. Кінцевим результатом діяльності стало розмежування функції перевізників і утримання автостанції (без відома міської ради.) Як виявилось пізніше, право власності на приміщення перейшло до ТзОВ «Дельта Автотранс». Як і попередні власники, ТзОВ не вкладає кошти ані в благоустрій території, ні в приміщення, тим самим не виконуючи рішення міської влади. Єдино можливий шлях до зобов″язання – припинення діяльності через правоохоронні та санітарно-епідеміологічні служби. У такому випадку «крайнім» залишиться пасажир, у тому числі кожен з вас. Тому міська влада повинна зважено підходити до вирішення даної проблеми. Розв″язати її можна на найвищому державному рівні. Це стосується усіх автостанцій малих міст..
  Щодо «довготривалого» перебування «мера» у США – ним використана відпустка терміном аж 14 календарних днів протягом року. Чи це є тривала відпустка?… Судити Вам. Але кожен має право розпоряджатись своєю відпусткою так, як вважає за потрібне. Щомісяця відбувається засідання міської ради, жодного з яких міський голова не пропустив.
  Тому перш ніж щось або когось критикувати, потрібно вияснити, чи володієте Ви інформацією в повній мірі. Хоча влада є, в тому числі, щоб її критикувати. Це ваше право.
  Якщо Ви маєте намір слідкувати за тим, чим займається міська влада, то рекомендуємо регулярно переглядати міський веб-портал (www.zhydachiv.lviv.ua), який створений за ініціативою міського голови, з яким він регулярно ознайомлюється, на якому розміщена і дана тема, яку ми обговорюємо. Можливо в області є місто, подібне до Жидачева, в якому міський голова звертає більшу увагу на подібні до Вашої публікації. Проінформуйте нас. Голова перейме досвід… Водночас, дякуємо Вам за те, що Вам не все одно, в якому місті Ви живете.
  Нижче подаємо витяги з окремих документів по суті даної проблеми:

  У К Р А Ї Н А
  Л Ь В І В С Ь К А О Б Л А С Т Ь
  Ж И Д А Ч І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
  81700, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, тел/факс 31-151, телефони 3-18-45, 3-16-54
  http://www.zhydachiv.lviv.ua, e-mail: meriya.zhydachiv@i.ua
  Інспекція Держархбудконтролю у Львівській області
  Інспектору у Жидачівському районі Я.Фаринюку

  вул. Шашкевича, 2,
  81700, м. Жидачів

  18.01.2010 р. № 54

  Запрошуємо Вас 28 січня 2010 року на 11.30 год. у приміщення сесійного залу Жидачівської міської ради на пленарне засідання 52-ї сесії міської ради для надання на запит депутатів інформації щодо самовільного будівництва на території автостанції на вул. Січових Стрільців.

  Міський голова М.Щуйко.

  Виконавець О.Лешков’ят
  тел. (239) 3-18-45

  ————————————————

  ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  Жидачівського району, Львівської області
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
  81700, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, телефони 3-18-45, 3-16-54, тел/факс 31-151
  e-mail: meriya@Zhydachiv. Lviv.ua
  http://www.Zhydachiv.Lviv.ua

  Від 17.01.2007р. №61
  Інспектору ДАБК
  у Жидачівскому районі
  Л.Людкевич

  Виконком Жидачівської міської ради просить притягнути до відповідальності за самовільне переобладнання приміщення адміністрацією Жидачівської автостанції по вул.С.Стрільців, 26 у зв’язку із самовільним переобладнанням приміщення автостанції без дозволу на це міської ради.
  В даний час не виконано ряд рішень виконкому міської ради, що стосується покращення обслуговування пасажирів.
  Про вжиті заходи прошу повідомити міськвиконком.

  Міський голова М.Щуйко

  ——————————————-

  ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  Жидачівського району, Львівської області
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
  81700, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, телефони 3-18-45, 3-16-54, тел/факс 31-151
  e-mail: meriya@Zhydachiv. Lviv.ua
  http://www.Zhydachiv.Lviv.ua

  Від 17.01.2007р. №62
  Начальнику ДПІ
  у Жидачівському районі
  І. Короташу

  В м.Жидачеві по вул.Січових Стрільців, 26 адміністрацією автостанції незаконно, без дозволу виконкому проведено переобладнання приміщень під автомагазин невідомими особами, чим порушили чинне законодавство.
  В даний час торговий заклад працює без отримання належних дозволів і ухиляється від сплати податків передбачених чинним законодавством за їх утримання.
  Прошу притягнути до відповідальності керівництво та припинити діяльність торгового закладу.

  Міський голова М.Щуйко

  ————————————————
  ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

  Від 27 .02.2007р. № 83 м.Жидачів

  Про розгляд клопотання
  ВАТ «Львівавтотранс»

  Розглянувши клопотання ВАТ «Львівавтотранс» від 05.02.2007р. № 01-50 щодо надання дозволу на реконструкцію пасажирського залу автобусної станції в м.Жидачеві з розділенням його на дві рівні частини перегородкою і влаштуванням окремого виходу на вул.. Фабричну , а також облаштування громадської вбиральні в приміщенні АС , з метою покращення культури обслуговування пасажирів , керуючись ст.ст.31, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Дати дозвіл ВАТ «Львіавтотранс» на проведення реконструкції пасажирського залу автобусної станції в м.Жидачеві з розділенням його на дві рівні частини перегородкою для розміщення в другій половині торгових точок та влаштуванням окремого виходу на вул.. Фабричну , а також облаштування громадської вбиральні в приміщенні по вул..Січових Стрільців 26 в м. Жидачеві відповідно до виготовленої проектно-кошторисної документації.
  2. Громадську вбиральню для пасажирів та персоналу автобусної станції облаштувати до 1 червня 2007 року.
  3. До будівництва приступити після отримання дозволу інспекції ДАБК у Жидачівському районі.

  Міський голова М.Щуйко

  ———————————
  У К Р А Ї Н А
  Л Ь В І В С Ь К А О Б Л А С Т Ь
  Ж И Д А Ч І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
  81700, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, тел/факс 31-151, телефони 3-18-45, 3-16-54
  http://www.zhydachiv.lviv.ua, e-mail: meriya.zhydachiv@i.ua

  Від 29.01.2010р. №130
  Товариство з обмеженою відповідальністю
  „ДЕЛЬТА АВТОТРАНС”
  директору П.Чубару

  Залізничне шосе, будинок 47,
  01103, м. Київ

  Направляємо Вам рішення Жидачівської міської ради від 28.01.2010 р. №5215 „Про затвердження технічної документації із землеустрою при проведенні робіт для укладення договору оренди земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 26 для обслуговування нежитлової будівлі автостанції і передачу вказаної земельної ділянки в оренду (ТзОВ „ДЕЛЬТА АВТОТРАНС”)”.
  Додатково повідомляємо, що для укладення договору оренди земельної ділянки Вам необхідно обов’язково у двотижневий термін долучити витяг з її нормативної грошової оцінки, який отримати в управлінні Держкомзему у Жидачівському районі .

  Додаток на одному аркуші в 1 примірнику.

  Міський голова М.Щуйко

  ——————————————–
  ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  Жидачівського району, Львівської області
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
  81700, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, телефони 3-18-45, 3-16-54, тел/факс 31-151
  e-mail: meriya@Zhydachiv. Lviv.ua
  http://www.Zhydachiv.Lviv.ua

  Голові правління ВАТ „Львівавтотранспорт”
  В.Плукар

  №632 від 11.07.06р

  Ваше клопотання №580 від 04.07.06р розглянуто у виконкомі .
  Повідомляємо , що виконком відмовляє в облаштуванні додаткового виходу з автостанції по вул.. Січових Стрільців 26 , так як такі роботи повинні проводитися згідно виготовленої проектної документації .
  Крім цього доводими до Вашого відома , що рішенням виконкому Жидачівської міської ради №101 від 28.04.04року Вам було дано дозвіл на виготовлення проектної документації для влаштування кафе в приміщенні автостанції , передбачивши каналізування приміщень автостанції, ремонту фасаду та благоустрою прилеглої території . Іншим рішення №106 від 28.04.04 р адміністрацію ВАТ „Львіватотранс” до 20.08.04 року зобов’язано знести дворовий туалет загального користування на території та влаштувати його згідно санітарних норм та правил в приміщенні автостанції . Вами незважаючи на те, що згідно ст. 73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” є обов’язковим до виконання , до цього часу не виконано .

  Міський голова М.Щуйко

  —————————————————-
  ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
  Жидачівського району, Львівської області
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
  81700, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, телефони 3-18-45, 3-16-54, тел/факс 31-151
  e-mail: meriya@Zhydachiv. Lviv.ua
  http://www.Zhydachiv.Lviv.ua

  23.11.2006р. №1342
  Голові правління
  ВАТ „Львівавтотранс”
  В. Гавуляку
  вул. Окружна, 57а
  м. Львів, 79041

  Виконавчий комітет Жидачівської міської ради розглянув Вашого листа від 30.10.2006р. № 03-742 про надання згоди на реконструкцію приміщення касового залу автостанції у м. Жидачеві під влаштування магазину з виходом на вул. Фабричну.
  Для вирішення питання по суті Вам необхідно подати документи, які посвідчують право власності на приміщення, та право власності чи користування земельною ділянкою, технічний паспорт на зазначене приміщення.
  Пропонуємо в ході реконструкції в комплексі вирішити питання з влаштуванням санвузла у приміщенні автостанції відповідно до рішення виконкому від 28.04.2004р. № 106.

  Міський голова М. Щуйко

  ———————————————-
  У К Р А Ї Н А
  Л Ь В І В С Ь К А О Б Л А С Т Ь
  Ж И Д А Ч І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
  81700, м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, тел/факс 31-151, телефони 3-18-45, 3-16-54
  http://www.zhydachiv.lviv.ua, e-mail: meriya.zhydachiv@.i.ua

  03.12.2008р. №2046
  Начальнику інспекції ДАК у Львівській області
  М. Сірківу

  м. Львів,
  вул. Генерала Чупринки, 71

  Виконавчим комітетом Жидачівської міської ради просить включити у план роботи на 2009 рік перевірку наступних об»єктів:
  1. ( ….не стосується)
  2. (….не стосується)
  3. ВАТ «Львівавтотранс», м. Львів, вул. Окружна, 57 ”а”, реконструкція пасажирського залу автобусної станції в м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців 26 з розділенням його на дві рівні частини перегородкою для розміщення в другій половині торгових точок та з влаштуванням окремого виходу на вул. Фабричну, а також облаштування громадської вбиральні в приміщенні автостанції (рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 27.02.2007р. № 83).

 10. Якщо мерія не зробила нічого з нашим вокзалом протягом чотирьох років. Тоді можливо зібрати громаду та самим привести до ладу візитку Жидачева?
  P.S.
  Моя місія лише запропонувати!

 11. Сагвінік, власником приміщення вокзалу є ВАТ „Львівавтотранс”, яке, згідно з рішенням Міської ради повинне облаштувати громадські вбиральні в приміщенні автостанції та вирішити питання з влаштуванням санвузла у приміщенні автостанції.
  Чому підприємство може дозволити собі не виконувати постанови місцевої влади, а жителі міста повинні наводити лад замість власників приміщення автостанції? Потрібно заставити підприємство виконувати рішення Міської ради.
  Цікаво, чи довго ще в нашій країні та у місті зокрема, закони та розпорядження будуть залишатися тільки на папері…

 12. Коли є бажання, шукають можливості, коли немає бажання, шукають причини.

 13. повторюю, моя міссія лише запропонувати

 14. Сангвінік каже:
  07.10.2010 о 19:25

  повторюю моя міссія лише запрпонувати

  тобто, Ви пропонуєте – інші виконують…
  хм, цікава громадянська позиція…)

 15. Сангвінік подав хорошу пропозицію, в мене теж були схожі ідеї, але трошки іншого напрямку. якшо власники не можуть (нехочуть) зайнятися своєю роботою, то громада може тим зайнятися, або хоча б спробувати то питання вирішити.
  для початку, як на мене, потрібно грамотно організувати зупинку амршрутного таксі №234, думаю більшість мешканців Жидачева ним хоча б раз точно їздили, і вбити у свідомість громадянь, які найчастіше користуюються послугами цього маршруту, формувати чергу, а не як стадо бігти до неї!!! Хіба так важко прийти і спитатися: “Хто крайній?”
  для прикладу можна поглянути на чергу маршрутного таксі 555, у Львові, всі стають в чергу і вона формується в довжину, натомість “жидачівська” черга формується в ширину!!! я думаю це свдчить про культуру, яка вона в Н. Роздолі, а яка в ЖИдачеві.
  Щоб щось починати, спочатку потрібно до того дорости, але найперше нехай всі ті, хто керує тим апаратом, самі покористуються тими послугами, які надають.

  можливо, клмент трохи не до теми, але виказа те що наболіло!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *