Вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановні краяни! Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 19-ї річниці Незалежності України! Це особливий день в історії нашої держави, цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, і відзначається як найголовніше свято нашої країни.

24 серпня в свідомості кожного українця – це більше, ніж черговий вихідний, це, насамперед, національне свято, що своїми коренями сягає далеких часів і не може залишити байдужими чутливі душі справжніх патріотів своєї Батьківщини.

Нехай це свято додасть вам сили, творчої наснаги, бажання жити і працювати на користь нашої землі. Пам’ятаймо, наше майбутнє і майбутнє України – у наших руках!

24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України у місті Жидачеві заплановано святковий концерт “Моя Україна воскресла – незалежна, вічна і жива” за участю народних колективів міста та району, який відбудеться о 16 год на літній сцені МБК “Папірник” .

Гарного всім настрою і яскравих святкувань! З Днем Незалежності, Україно!

5 thoughts on “Вітаємо з Днем Незалежності України!

 1. Хібашо з Днем Хронка.
  От зараз слухаю промову нашого народного обранця і стругати хочеться, так як він вже вихваляється, то можна подумати шо ми крутіші за Америку, стільки всього в нас класного зроблено, а насправді …….
  Ну не є він гарантом конституції і демократії в Україні, не дивиться він в моїх очах призидентом!!!!!! але як казав Ющенко “такий вибір теж демократія”. Якого лідера хотіла більшість, така тепер і демократія буде!!! не відчуваю я якогось святкового настрою в цей день!!! нема шо тут говорити більше, мужаймося, тай усе.

 2. Це національне свято всієї країни, а не одного Президента. Тому, незважаючи на ситуацію у країні, це свято повинен святкувати кожен, хоча б для того, щоб вшанувати всіх тих, хто віддав життя за цю незалежність.

 3. Для око, ти за кого себе маєш,жидачівське цабе,філософ,захотілося знову Ющенка,того брехливого паршивця,нам вже достатньо.Чи може Тімоха, месія тебе спасе?

 4. Орист, агресія виникає внаслідок відсутності аргументів. Тому попрошу без особистих образ, а аргументовано висловити свою думку, що пан Президент чудовий тому що:
  1) Провів фантастичну податкову реформу.
  2) Забрав звання героїв у провідників УПА.
  3) Свобода слова в країні процвітає!
  4) Голодомор нарешті названо правильним словом – “неврожай”.

  Досить глянути на голосування у колонці справа. Тоді стане все зрозуміло…

 5. Andr1y +

  я немаю нічого проти Вас, пане Орист, але бачу, у вас є схожість з нашим народним обранцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *